Мистецтво відкрито тому, кто має пристрасть до нього.

 7  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Всё, что мы имеем в жизни, мы либо заслужили, либо допустили. ►

 2  
 1  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Ищу тебя среди людей,
Смотрю на них, но нет тебя.
Душа кипит, а сердце ноет
И жду тебя, но ты уходишь.
Люблю тебя я одного,
Но ты ведь это и не знаешь.
Ты не поймёшь наверное меня,
Как трудно всё - таки любить тебя!
Хотелось крикнуть на весь мир,
Что ты единственный и мой любимый,
Но жаль, ведь ты не слышишь вновь
И я тебе, наверно, безразлична.
Хотелось всё - таки конечно быть любимой
И розы красные держать в руках.
... Но ты не видишь ведь моих усилий,
Так зачем же всё - таки страдать?
Хотелось холод в твоём сердце растопить
И быть с тобой и днём, и ночью.
Любить тебя при всякой боли
И быть с тобой при всякой доле!
Показати більше...

3354
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Мы можем избавиться от болезни с помощью лекарств, но единственное лекарство от одиночества, отчаяния и безнадежности - это любовь. В мире много людей, которые умирают от голода, но еще больше тех, кто умирает от того, что им не хватает любви.

 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Ты самое дорогое, чего у меня нету…

3358
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Я хочу, чтобы ты была счастлива, все равно, с кем. И я тоже буду … Все равно, как…

3359
 2  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Удиви меня. Напиши мне «привет».

 2  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Можно, я буду любить тебя?

Можно, я буду хранить тебя в сердце

И буду тихонько там греться.

 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ммм

4348
 9  1
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

вечер встреча дома

5102
 2  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

павлиноглазка грушевая

3954
 2  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
5662
 1  
 1  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

«ПРИКОЛЬНИЙ ВЕДМІДЬ» ВИЯВИВСЯ ГЕТЬ НЕПРИКОЛЬНИМ І ДОСИТЬ-ТАКИ НЕДАЛЕКИМ.
Інакше як можна пояснити той факт, що хакерська організація «Funcy Bear», яка «делает беременную голову» всім починаючи з журналістів і закінчуючи президентами з 2004 року, допустила витік власних даних. Більше того – компанія Suckerworks, що займається IT-безпекою, виявила схему злому поштових скриньок.
Отриману інформацію оприлюднило Associated Press. З березня 2015 по травень 2016 Funcy Bear пр... оводили хакерські атаки на 4,7 тисяч аккаунтів. Серед них 545 українських – «взламували» Президента й його сина, Арсена Авакова, Сергія Лещенка, Представництво Ватикану в Києві. Найбільшої уваги надали кіберзлочинці виборчому процесу в США – у списку значились адреси 130 представників Демократичної партії. Додатково атаки відбулись на адреси екс-держсекретарів Джона Керрі, Коліна Пауелла, колишнього Верховного головнокомандувача сил НАТО Філіпа Бредлі, генерала армії США Уеслі Кларка. Навіть оборонні американські підприємства Boeing, Raytheon та
Lockheed Martin не опинилися поза їхньою увагою. Щодо інших – то виділили наші комп’ютерні умільці деякі сирійські адреси, російських опозиціонерів - Михайла Ходорковського, а також Марію Альохіну з "Pussy Riot", Навального з командою.
Подібний «набір жертв», опрацьовані 19 тисяч посилань-шкідників, десятки поштових ddos-повідомлень та інтерв'ю із потерпілими привели до висновку, що до списку відбирались особи, яких Кремль хотів би "дискредитувати чи змусити замовкнути" (за словами експертів, залучених AP до досліджень). Угруповання неодноразово звинувачували у роботі на Головне управління розвідки РФ й до цього. Проте всі докази поки були непрямими. Отримані в ході цього дослідження дані вже мають вагу для пошуку причетності до протиправних дій Росії.
Раніше аналітики організації кібербезпеки CrowdStrike навели докази атаки «ведмедів» на українську артилерійську програму для здійснення розрахунків під час ведення бою – «Укроп», створену Ярославом Шерстюком. Спеціалісти в складі додатку виявили закладку «X-Agent» під назвою «Попр-Д30.apk», яку «Funcy Bears» використовували й раніше. При установці на телефон, дане розширення могло зчитувати дані мережі й GPS. За словами творця «Укроп»-у, сам додаток було скачано понад 9 тисяч разів, тож можна уявити, якої шкоди могли завдати хакери в разі невиявлення зараження.
Автор - Katrya
Показати більше...

6580
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ПОДПОЛЬЕ ДОНБАССА: НАЧАЛО ИЗГНАНИЯ «ДНР» ИЗ УКРАИНЫ
Непризнанное государственное образование «Донецкая Народная Республика» было «официально» утверждено 12 мая 2014 года по результатам референдума о самоопределении. С 7 апреля идет военная операция по силовому восстановлению контроля над Донбассом. Тяжелые и затяжные бои, в которых участвовала украинская армия, давали ощутимые результаты. Так, после многомесячных стычек, территория «ДНР» была сокращена вчетверо. Тем не менее, после «Иловай... ской бойни», ситуация кардинально изменилась.С тех самых пор, «ЛДНР» стали постоянной диковинкой в Украине. Неоднократно заключаемые соглашения о перемирии не давали каких-либо шансов на политическое урегулирование кризиса. Взаимные обстрелы, обвинения друг друга – все это давало повод для сомнений у простого населения. И вот теперь, спустя три года после начала конфликта, жители Донбасса осознали всю серьезность положения. Военная обстановка в городе, комендантский час, пустующие улицы по ночам – это теперь современный Донецк. Но даже это не самое страшное. В течении двух лет (с 2015 года), в районе «АТО» действуют блокпосты обеих конфликтующих фракций. По сути, они превратили оккупированную часть Донбасса в отдельное гетто. Если раньше, мучительные ожидания подстерегали людей исключительно на украинской части линии разграничения, то боевики «ЛДНР» решили поступить по образу и подобию своих визави. Теперь, политические игры в государства и границы привели к тому, что пассажиры автобусов, автомобилей просто открыто, не боясь, выражают недовольство и ненависть создавшемуся положению, и его авторам. Мы выложили фотографии, сделанные в Киеве и Донецке (по мнению РФ – две конфликтные стороны). На них четко показано, что думают люди о властях.
В отдаленных районах Донецка (Петровка и Текстильщик) возле парадных можно услышать звучание композиций таких авторов как «Океан Ельзи» и Ляпис Трубецкой, а пожилая часть населения громко выражает злость и негодование на захватчиков и коллаборационистов.
Автор - Влад Юнонский
Показати більше...

6615 6616
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Штати дадуть нам гроші на війну з Росією
Важлива новина! Конгрес дав згоду на військову допомогу для України. У проекті американського бюджету Міноборони передбачено 350 мільйонів доларів військової допомоги Україні. До речі, є там гроші і на летальну зброю!
Палата представників пропонувала обмежити нам допомогу до 150 млн. У сенаті наполягали на виділенні 500 млн. Зійшлися на 350 млн. Щоправда, половину цієї суми нам дадуть лише після виконання певних реформ.

6691
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Дивно, що година, проведена за телевізором, проходить так швидко, а година, проведена за навчанням, тягнеться так довго, дивно, що 100 гривнева купюра, яку ми залишаємо на пожертву, здається нам такою великою, а на ринку вона здається нам мізерною. Дивно, що в концертному залі всі люди прагнуть у перші ряди, а на зустрічі з якимось поетом - на останні. Дивно, що ми так легко віримо в написане в газетах, і нам так важко повірити один одному. Дивно, що ми годинами сидимо в соцмережах замість звича... йної зустрічі. Дивно, що нам так легко зізнатися в коханні тому, до кого не маємо почуттів, а до кого відчуваємо щось щире - боїмося і цураємося цього. Дивно, що кожен з нас бажає увійти в Рай і не хоче обтяжувати себе стараннями для його набуття. Дивно, що майже кожен з нас одночасно є і суддею, і адвокатом: коли йдеться про чужі гріхи, ти - суддя, коли про власні - адвокат. Дивно.Показати більше...

6692
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ВІдео у форматі 360 - УКРАЇНА: АРМІЮ ПУТІНА МАЄ БУТИ ЗУПИНЕНО, німецьке видання Bild. Використовуйте сенсор (курсор), щоб рухати напрямок відео
https://www.youtube.com/watch?time_continue=347&v=6-zuHJF4apE

 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

УКРООООООПИИИИИИИ

6734
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ВАТНИКИ: КТО ОНИ ЕСТЬ И КАК ИХ РАСПОЗНАТЬ?
На фоне нового «холодного противостояния» США и РФ, назрело очень много политических дискуссий и споров. В последнее время, очень часто в российских СМИ можно услышать обвинения в адрес США – ведение агрессивной внешней политики, грабежи и убийства в завоеванных странах. В то время, Россия изображена как «спаситель», «освободитель» народов. Странная тенденция, учитывая то, насколько углубилась эта «закрытая страна» в своих «спасительных освобожден... иях». Довольно много раз доводилось наблюдать «диванные бои» между сторонниками Запада и адептами «русского мира» или, как их теперь называют, ватниками. Так вот, эти самые пресловутые ватники открыто выражают фетишистскую преданность идеалам «русизма».
Что это за люди? Как они живут? Можно ли их обвинять за такую позицию?
Для начала, рассмотрим несколько категорий ватников.
Первый и самый прогрессирующий вид – идейники. Это ребята, имеющие доступ исключительно к государственным средствам массовой информации. До «второй холодной войны», они участвовали в различных националистических митингах, выражали позицию «непобедимости русской нации» и отчаянно ненавидели своего визави – США. В их представлении, Соединенные Штаты – империя зла, развалившая Российскую империю, финансируя большевиков совместно с Германией, разрушила Союз ССР, перекупив первого и последнего президента Михаила Горбачева, и продолжает уничтожение теперь уже постсоветской России путем снабжения ресурсами оппозиционные партии. Таких людей, увы, не переучишь. Этот вид ватников – самый опасный. Они убеждены, что творят зло во имя великого блага.
Вторая категория – зомби. Это, к несчастью, самая печальная и отсталая ветвь ватной эволюции. Мыслят так же, как и идейники, лишь с одной поправкой – их мнение формируют СМИ. Все, показанное по телевизору, напечатанное в газете и выложенное в Интернет, они принимают за чистую монету, не задумываясь об аналитике собранных данных. К сожалению, на текущий момент, это большинство в российском обществе. Так сказать, основной электорат.
И, наконец, третья, и почти самая безобидная фракция – тролли. Как бы смешно это не звучало, но тролли – ячейка общества. Их не беспокоит внешняя политика, внутренняя политика. Они, по сути, работают на тех, кто им платит. Мнение у них одно – деньги правят миром. Сейчас у власти Путин, они будут служить ему, пока тот хорошо платит. Придет Навальный, отправят в анналы истории прежнее начальство. И будут писать для него, Навального. Собственно, от них меньше всего вреда. Они время от времени заходят на различные интернет-ресурсы и пишут пакости, чтобы вызвать на «политический поединок» своих конкурентов. Больше споров – больше денег.
КАК РАСПОЗНАТЬ ВАТНИКА? (5 ПРИЗНАКОВ)
1. Настоящий ватник выкладывает фотки в ЛИЧНЫЙ фотоальбом в соцсетях, изображающие пропагандируемый материал.
2. Ватник в 99,9% имеет в друзьях от 5-32 человек;
3. Чаще всего появляется в пабликах альтернативного содержания, т.е. в проамериканских и проукраинских (актуальный пример)
4. Ватник НИКОГДА не признает Вашу правоту, даже если доказательства ее на лицо. Он будет вести диалог до последнего, а когда последний аргумент иссякнет – Вы просто попадете в черный список.
5. Как правило, настоящий ватник ничего не знает об административно-территориальном делении США и Украины (был красочный пример с «Донбасской областью» вместо «Донецкой»)
Таким образом, мы разобрали, что из себя представляет эта новая «ячейка общества» и как распознать самых рьяных ее представителей. В следующем материале мы расскажем о том, кто такие на самом деле титушки и как их распознать.
Автор - В.Юнонский
Показати більше...

6803
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

UA соціальна: альтернативний світ?
Цю тему ігнорують ЗМІ. Його ім’я нічого не скаже широкому загалу. Але менше з тим, акаунти в соціальних мережах стали продовженням нас самих. Після заборони 16 травня 2017-го російських «ВКонтакті», «Однокласників» ми залишилися сам на сам із питанням «Що далі?». Багато хто почав використовувати VPN-розширення та браузери, що відкривали нам світ заборон. Але простір наших знайомих у російських момунікаціях все з... меншувався й зменшувався – й ми всі пішли підкорювати Вайбер або Фейбук. Останні дослідження, проведені аналітичною компанією Kantar TNS CMeter у жовтні цього року, свідчать, що понад 66% користувачів УАнету спілкувалися за допомогою творіння Цукерберга (у вересні цей показник становив 62%), у той час як різкий спад використання «Вконтакті» нарешті припинився (за перші 2 осінні місяці становив 1%), наразі ця мережа охоплює 32% аудиторії українського інтернету. Але й існують мережі, про які ми майже не чули – українські соціальні. Звучить фантастично? Насправді, починаючи з 2008-го, їх було сворено близько, вдумайтесь, трьох десятків! Про скільки з них чули ви? Хіба що, про «Ukrainians», яка з червня по вересень встигла народитись, набрати непогану кількість зареєстрованих, відкрити деякий функціонал і закритись.
Йому 21. Він родом з Тернопільської області, купається в програмуванні й змушений працювати в Польщі. Проте його руками створюється український аналог зарубіжним мережам – «FrendZona», який вже сьогодні має все, що ми шукаємо в чужих – пошту, музику, відео, документи, стрічку новин, дизайн, який можна адаптувати під власні смаки. Олександр Меленюк. Саме з ним ми поспілкувались про те, як воно – бути розробником української соціальної мережі.


- Доброго дня, Олександре! Розкажіть, будь ласка, як створювалась «FrendZona», кому належить ідея, коли почали роботу, як формувалась команда?

Олександ Меленюк (далі – О. М.): Була ідея створити соціальну мережу, що зможе відповідати за функціоналом аналогам. Вона існує близько 2 років. Команда - 2 розробники: я та Сергій Ділонг. Залучаємо та запрошуємо до співпраці сторонніх розробників.

- Раніше вас у команді було 4, чи не так?

О. М.: Так, було діло.

- Ви команда з Тернополя, «файного міста», якщо Вас таке формулювання не образить?
О.М.: Не образить, тільки я з Тернопольської області.

- А інші?

О.М.: Україна, Закарпатська область, Ужгород.

- Які маєте джерела фінансування («скинулись» - інвестори/спонсори -іноземний капітал) якщо можна? Наскільки витратна ця справа?

О.М.: Фінансування йде з кишені команди, а також є люди (користувачі мережі,) які допомагали нам із фінансами. Ця справа трохи є витратна, точну суму, думаю, вказувати не потрібно.

- Які труднощі виникають наразі?
О. М.: наразі труднощів як таких немає, готуємо для наших користувачів дуже цікаві оновлення мережі, а також для сторонніх розробників.

- Наскільки, на Вашу думку взагалі перспективні українські соціальні мережі?
О.М.: Ну, думаю, в люди вийти можна з українським продуктом, якщо захотіти, то можна все. Але, на жаль, в наш час більшість все вирішують гроші, тоді коли ми працюємо в своє задоволення й для людей.
Частина українців не дуже зацікавлена у вітчизняному продукті, тим не менш, останні санкції проти російського бізнесу незначною мірою полегшили конкурування.

- Що можете сказати про інші укрсоц? Чи знайомі з розробниками, можливо, чимось пов'язані?
О.М.: Ну зараз багато українських мереж, і багато їх було. Скажу з думки програміста, більшість роблять помилку - використовуючи готове ядро для запуску власного сайту (мережі).
Так ,знайомий з багатьма розробниками.

- З Олександрою Струмчинською? Що можете сказати про її розробку – мережу «ЄСвоє»? Попередня її робота «Ukrainians» мала досить високий рівень розкрутки, й просто розчаруванням стало, коли вона закрилась так і не відкривши весь функціонал. Чи не чекає, по-вашому, така ж доля «ЄСвоє»?

О. М.: З Олександрою я вів розмову по телефону, але вона відмовилась від вступу в нашу команду. Їй більш цікавий сайт як бізнес і заробіток. «ЄСвоє», думаю, закриється, як і попередня.

- Щодо реклами. Як у вас з цим? Які способи розкрутки використовуєте?
О. М.: Ми поки не рекламувалися сильно, для цього потрібні фінанси. Тільки так, в інших соцмережах України лінки писали і все.


- Які плани на майбутнє?
О.М.: Переробити сайт, зробити його приємнішим на зовнішній вигляд, випустити мобільні додатки (На даний момент розробляється Android-додаток).
Скажу лиш одне - мережа буде розширятись, і ми будемо до останнього відстоювати приватність та права наших користувачів.

- Деякі соцмережі, які мають своїми витоками Україну, позиціонують себе як міжнародні. Наприклад західноукраїнська "Цімбор" спрямована на Україну, Румунію, Угорщину й усю ближню Західний Європу, "Druzi" - взагалі в своїй політиці наголошують, що міжнародна, для спілкування по всьому світу з серверами в Нідерландах, США, Україні. Плануєте розширювати з часом власні кордони, чи ви - принципово українська?
О. М.: Так, після України плануємо виходити на міжнародний ринок.

- Бажаний напрямок поширення: Європа? Америка? Росія?
О. М.: Ну, думаю, поки ще скоро планувати такі речі, якщо чесно, то не задумувався, але гадаю, скоріш за все це буде Росія, Білорусь, Казахстан, тому що по нашим логах саме з таких країн є відвідувачі.

- Ви вказали, що будете в майбутньому поширювати свою мережу й на Росію в тому числі. Чи допустиме у цьому випадку поширення сепаратистського, антиукраїнського контенту?

О. М.: Ми не блокуємо користувачів за правдиву чи не правдиву інформацію. Скажу лиш одне – те, що порушує правила мережі – буде заблоковано.

"ЗАБОРОНЕНО: … Завантажувати, зберігати, опубліковувати, розповсюджувати і надавати доступ або іншим чином використовувати інформацію яка: вміщує погрози, дискредитує, ображає ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших користувачів або третіх осіб або порушує чинне законодавство України» - з «Правил користування сайтом»- А до блокування російських соцмереж як ставитесь?
О. М.: Особисто моя думка – то я тільки за. Це дасть змогу, а точніше, шанс створити щось своє. Українське. Але ми зіштовхнулись із такою проблемою – це люди. Наші люди не хочуть підтримувати молоді проекти, попри заборону вони далі користуються російськими мережами. В той час як у Росії вже заборонили, точніше, заблокували використання VPN.

- Тему українських соцмереж майже не обговорюють ЗМІ. Хіба що говорять про роботи Струмчинської. Це не популяризується, не рекламується, тому – не модно. Багато хто перейшов у Вайбер, але це всього-навсього мессенджер, який не надає всіх можливостей соцмереж, частина використовує Фейсбук, але звиклим до комфорту «Вконтакті» користувачам важко адаптуватись у творінні Цукерберга. Саме час розвивати своє, вже готове, функціональне й зручне. Чому, на вашу думку, влада не має бажання вкладати кошти в створення українських соціальних комунікаційних систем?
О. М.: Моя особиста думка, якби влада вкладала гроші навіть, припустим, у створення ФЗ, з однієї сторони це б не було добре. Тому що особиста інформація переглядалась би їхніми спецслужбами, а ось нам цього якраз і не потрібно. Ми не надаємо іншим органам і спецслужбам дані своїх користувачів і не плануємо давати.

- А плануєте обмеження контенту 18+? Свого часу вже закрита «Ukrainiаns» містила достатньо подібного контенту. Тепер вже «ЄСвоє» наголошує, що матимуть інструмент, який блокуватиме подібні речі.
О. М.: Я думаю, буде заборонений контент 18+ для віку до 18 років. Буде написаний алгоритм, який буде закривати доступ до такого контенту. Ну це тільки задумки. З часом буде така система, яку ми продумаємо й напишем.

- Чи є на Вашу думку, переваги в ФЗ перед іншими. Якщо є, то які? Чому саме цю мережу треба обрати?
О. М.: Найперше - це структура сайту, яка написана чисто з нуля. Не є вкраденою. У нас уже звичний інтерфейс, користувачу не доведеться з нуля звикати до дизайну, в мережі зручна пошта, особиста сторінка, документи.
У порівнянні з багатьма українськими соц. мережами у нас багатий функціонал. Наш сайт не стоїть на місці, й ми постійно в ньому щось вдосконалюємо та не забуваємо про додавання нового функціоналу.

- Дійсно, інтерфейс виглядає стильно, й зручно (гарна альтернатива для тих, кого вже встиг втомити Фейсбук). До речі, щодо кольору, чому обрали такий? Пам'ятаю, влітку сайт тяжів до блакитного, зараз - зелений, навіть скоріш бірюзовий, точніше навіть, Marrs Green, визнаний найпопулярнішим у світі.. Сприймається легко, не втомлює зору..
О.М.: Та шось захотілось змінити на якийсь зеленуватий. Ось і вийшов такий. До речі з самого початку заснування ядра був зелений колір, потім змінювали його, але таки повернулись до подібного.. Минулими вихідними ми додали функцію «Змінити тему оформлення». Точніш, доопрацювали її. Раніше можна було змінити зелену на темну, тепер вам пропонується 22 кольорові теми, додатково можете обрати свій відтінок із палітри, тож інтерфейс відкритий для персоналізації.

- Бачила Ваш акаунт у Фейсбуці. Наразі Ви працюєте в Польщі. Робота з ІТ пов’зана?

О. М.: Ні, не з ІТ робота пов’язана.

- Якби Вам запропонували гарну роботу в Польщі, пов'язану з програмуванням, залишили б Україну та українські розробки?

О. М.: Тут я задумався, але думаю на роботу б погодився, але припиняти розробку мережі також ні. А якусь частину зароблених фінансів я б потратив на покращення нашої мережі.

- У Вас є кумири, які Вас надихають?

О. М.: Павло Дуров (розробник всім відомої мережі "Вконтакте ", зараз засновник популярного мессенджеру «Телеграм»), а також Марк Цукерберг.

- Що б ви порадили користувачам УАнету? Можливо побажали б?

О. М.: Побажав би більше користуватись вітчизняними продуктами, а також бути обережними з вибором користування укр. мереж та інших П. О.

- Дякую за теплу розмову. Успіхів «FrendZona» й Вам особисто.
О. М.: Дякую.

Показати більше...

6804 6805
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
Андрiй Маленко на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image: none; background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Андрiй Маленко
 
 • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
 • Українська
 • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.