Звільнившись із пітьми неволі
птахами стали мимоволі
злетіли тихо славнії герої
на небо, вічність спочивать...
Хорт

Що, власне, ми приховуємо під словом героїзм? Що ж то є насправді та яку вагу він має?

На моє тверде переконання неможливо оцінити або ж виміряти вагу героїзму. Самопожертва заради своєї держави, тим паче у хвилини найбільшої розпачі та занепаду є безцінним вкладом та найхоробрішим чином який тільки но можна покласти на терези свобо... ди. Добровільно увійти в горнило війни, у самісіньке його пекло усвідомлюючи всю кволість та безпорадність керівництва; розуміючи стан речей на фронті та переспективи наступаючої битви і його тяжкої, болючої проте героїчної розв’язки, - самий вчинок цей є підтвердженням звитяги українського війська, його незламного духи та волі до боротьби та перемоги!
Як тоді, так і зараз важко знайти правильне рішення, надто складно розібратися у всіх тих причинах та наслідках які оточують нас з усіх сторін. Насправді ж, порівнюючи ситуацію сторічної давнини та теперішню часом дивуюсь наскільки події можуть бути схожими, вороги однаковими, а керівництво зрадливе або нерішуче. Історія наче дійсно йде колесом. Однак, власне, які відповіді мали київські курсанти, у яких щойно починалося життя? Що могли сказати козаки «вільного козацтва»? Питання, що не потребує відповіді, оскільки юні хлопці та досвідчені чоловіки сміливо й рішуче пішли виконувати свій неписаний проте знаний з дитинства та переданий з молоком матері обов’язок, - попри все залишатися вірним батьківщині та служити їй до здобуття волі або смерті на полі битві.
…«здорової логіки», бо ж не може 300 юнаків зупинити чотирьохтисячної орди п’яних матросів. А проте, це «безумство» увійде в історію України. Спогади як одна з найсвітліших її сторінок, як символ, і як приклад, найбільшого геройства і любови до батьківщини. На них будуть вчитися й виховуватися нові покоління. «Не має більшої любови, як життя своє віддати за друзів своїх» – написано в Святому Письмі. І це є Крути, – символ найбільшої любови до Батьківщини і найвищого виконання обов’язку: смерти в її обороні. Тому Крути безсмертні, тому це сумна річниця, в якій не треба сумувати. Бо в боротьбі за волю батьківщини жертви ніколи не будуть завеликі. А їх сума мусить дати у висліді бажану волю.»
БІЙ ПІД КРУТАМИ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ПАМ’ЯТІ
Подвиг, на прикладі якому зросло не одне покоління свідомих націоналістів; героїзм, аналогів якому у нашій історії, нажаль, вистачає; самопожертва заради України; виклик обставинам, труднощам, страху та ворогу; смерть як данина за вірність та любов – усе це Крути та його захисники.
Криваві століття. Розділене поле.
Розірвана воля на сотні життів.
Ми загартовані потом і болем.
Ми нагодовані мільйонами слів.

Тримай мою руку в моменти печалі,
терпи ножі в спину і кулі в анфас.
Ми зроблені з віри та сталі.
Нас не жаліли ні доля, ні час.

І кожне століття ставати до зброї,
коли ще тепла вчорашня зола.
Я кожен раз зустрічаюсь з тобою,
ми лише змінюєм наші тіла.

Тримай мою руку, це дуже важливо!
Якщо ти відпустиш - підемо на дно.
Ми станемо згодом з тобою щасливі,
як це показують у кіно.

А за горою все більшає крові,
і вже тече червона ріка.
Тільки тримай мою руку та зброю.
Зустрінемось, брате, в наступних віках.
Зоряна Макаренко

Автор - Хорт
Показати більше...

7739 7740 7741
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Пусти мене в окоп своїх думок,
Я боса і німа схилюсь тобі на груди.
Вже встелено дорогу із терну і квіток -
Ти ж знаєш-бо, як вміло розпинають люди.
Я не боюсь. Той грім - то град гряде.
На душі й на любов голодним катом.
Ти просто пам'ятай, хоча б згадай мене
Розставшим снігом на щоці, солдате.
Katrya

7726
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ДІАНА НІКОЛАЄВА: «МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО БУДЬ-ЯКИЙ АКТОР ЧЕКАЄ НА УСПІХ СВОЇХ ПРОЕКТІВ"

Цього року на телеекрани вийшов український серіал «Школа». Він розповідає глядачу про проблеми дорослішання школярів, наштовхує на актуальні питання і висвітлює певні вади у суспільстві. З першої ж серії «Школа» стала демонструвати височенні рейтинги. Тож ми для вас підготували інтерв’ю з однією з акторок цього популярного серед молоді серіалу – Діаною Ніколаєвою. Вона розповість вам про свою мо... дельну кар’єру, зйомки серіалу та плани на майбутнє.

Розкажіть де ви навчаєтесь?

Я навчаюсь зараз у 47 школі.

Модель це основний вид вашої діяльності?

Так, основний. А зйомки у кіно та серіалах це моя слабкість.

Який образ вам було реалізовувати найскладніше, а який найцікавіше?

У фільмі «День Нептуна» я грала стервочку. Це було одночасно цікаво і складно.

Як ви прийшли до акторського мистецтва?

Я чотири роки навчалась у студії акторської майстерності у Анатолія Суханова.

Як ви опинились на знімальному майданчику серіалу «Школа»?

Завдяки кастинг директору, Оксани Шатрова та Ірина Сильвестрова проводили кастинг і яйого успішно пройшла.

Після виходу серіалу люди стали частіше вас впізнавати?

Так, особливо у моїй школі.

Чи будете надалі розвивати себе як акторку?

Так, після моделінгу я хочу продовжувати кар’єру акторки, тому що через постійні модельні зйомки і поїздки на це не вистачає часу.

Якими якостями має володіти актор, що з цього ви вже опанували?

На мою думку гарний актор-це справжній, природній, працелюбний та терплячий. Поки що я ці якості засвоюю.

У чому різниця між акторською і модельною роботою?

Спробувавши обидві спеціальності я зрозуміла, що вони мені однаково цікаві. У кожній з них є свої складнощі, які мене приваблюють. Я люблю добре працювати за для гарного результатy.

Чи очікували ви, що «Школа» стане настільки успішним проектом?

Так, очікувала. Мені здається, що будь який актор чекає на успіх своїх проектів.

Чи планується другий сезон серіалу «Школа»?

Точно не знаю, але мої друзі-актори, які не потрапили до першого сезону, вже збираються на кастинг другого.

З ким вдалося потоваришувати на знімальному майданчику?

Переважно з хлопцями.

Як довго знімали серіал?

Серіал знімався три з половиною місяці, але я знялася за півтора, тому що була повинна їхати у модельну поїздку. На жаль, через затримки на зйомках, зі мною не встигли відзняти головну сцену.

Український кінематограф зараз розвивається?

Так, і це тільки радує!

Чи є у вас хоббі?

Так- мої хоббі це спорт та вивчення іноземних мов.

До чого взагалі прагнете?

Я прагну стати топ-моделлю, та залишатись цікавою для людей.

Розкажіть про свого персонажа у «Школі»?

Мою героїню звати Галочка, вона дівчинка-мажорка.

У чому головна відмінність Галочки від вас у повсякденному житті?

Ми кардинально відрізняємось, я не мажорка! Мені було не важко грати цю роль, але, на жаль, не все вдалось відзняти з того, що взагалі планувалось.

Автор: Ярослав Куліш.
Фото: https://www.facebook.com/diana.nikolaeva.5201.
Показати більше...

7723 7724
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

«Кулі примхливі – вибирають найкращих»
Ліна Костенко


Я викликав тебе по рації, однак чув лише тишу. Пронизлива тиша, що вкрадається глибоко у самісінькі нетрі душі пробуджуючи там страхітливі передчуття, проте я їх відкидав подалі. Ні, він тільки що стріляв, я чув. «Матрос» боєць вправний, досвідчений, - все буде добре. Напевно, просто відійшов або рація розрядилася. Піду до нього й пересвідчуся, що все з ним добре.
Нічна тиша, у повітрі відчуття тривоги. Він не... відкликається на позивний. Холодний вузький окоп. «Матрос» присів біля самого його краю, спершись спиною до землі. Голова, прикрита панамою спущена вниз. Руки викинуті вздовж ніг тримають автомат. Я кличу його, а він мені не відповідає. Я торкаюся його тіла і відчуваю, що тепло покидає його.
Майже цілу ніч точилися інтенсивні перестрілки з автоматів, кулеметів та гранатометів. Були міни й воги. Ми мстили за тебе, друже. Ми не пробачили й нічого не забули!
Куля снайпера влучила в шию. Він загинув миттєво, навіть не зрозумівши, що трапилось. Як зараз пам’ятаю, «Матрос» не хотів того вечора йти на чергування. Прагнув залишитися, але не міг. Якесь відчуття його бентежило, не давало спокою. Ввечері, перед виходом на позицію він вдягнув нову форму.
У «Матроса» залишилися мати, дві сестри, брат, дружина та маленька донька, котрі до останнього не вірили у загибель Сергія і які вже ніколи не зможуть обійняти його.
Ранок був теплим, тихим та безслівним. Погляди побратимів понурі, порожні. Сльози мимоволі накочувалися самі, однак усі стримували себе.
«Матрос» був мужнім та досвідченим воїном. Він був досить грамотним, проте не завжди обачним. Він не боявся ворогів, не боявся рубити правду з плеча, був щирим та завзятим патріотом. Він ненавидів лицемірства, зрадництва та блюзнірства. Сергій боровся за правду і справедливість і готовий був заради цього на все. А яка була його правда? Україна – наша Батьківщина і не дивлячись ні на що ми мусимо захищати її. «Матрос» захищав і робив це на усіх можливих фронтах. Він був відомим серед військових та волонтерів. До нього часто зверталися за порадами. Він не зраджував своїм переконанням та не відступав перед труднощами й страхами. І в той день він залишився вірним собі, переступив через свої передчуття й пішов на нічне чергування, - останнє у його житті.
10 січня він мав святкувати свій 31 день народження. Але тепер в цей день його рідні, друзі та побратими будуть згадувати його з ненависною вже приставкою «був». На жаль. Але у наших серцях він житиме вічно і ми будемо знов і знов згадувати його посмішку та жарти. За життя «Матрос» був дуже веселим та життєрадісним.
Сергій «Матрос» Альмужний загинув 14 вересня 2017 року на позиції біля шахти Бутівка. Помстимося!

Указом Президента України № 363/2017 від 14 листопада 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Автор - Хорт

Показати більше...

7479 7480 7481
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

НА СХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН
Вчора, 08.12.17
Близько 17:00 окупанти відкрили вогонь у напрямку села Кам'янка, що на Донецькому напрямку. Зав'язався бій. Вороги використовували кулемети, ручні гранатомети та стрілецьку зброю. Бій тривав близько пів години. Українські військові відкрили вогонь у відповідь чим змусили окупантів замовкнути. Наші воїни втрат вбитими або пораненими не понесли. Опісля ми продовжили нести чергування та тримати оборону цього відрізку фронту у звичному режимі. Обстановка 4.5.0.
Автор - Хорт

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

4 КИТИ, ЩО ЗДАТНІ ДАТИ БІЙ «ГОЛДЕН СТЕЙТ ВОРРІОРС».
Минулий сезон НБА закінчився беззаперечним тріумфом «Голден Стейт Ворріорс», літнє міжсезоння у всю нам кричало, що просто не існує зараз в НБА команд, які здатні зупинити Дреймонда Гріна, Клея Томпсона, Кевіна Дюранта і Стефана Каррі разом з Зазою Пачулія. Можливо саме так воно і є зараз, але все ж, не можна пройти повз чотирьох команд ліги, які здатні дати «ГСВ» справжній бій.
«Оклахома Сіті Тандер» влітку зуміла розжитись двома ... гравцями з розряду суперзірок, ними стали потужний Пол Джордж і вже в'януча, але все ще справжня зірка НБА Кармело Ентоні. Перед хлопцями Біллі Донавана стояла справжня дилема: як розділити м'яч рівномірно між Джорджем, Ентоні і Расселом Уестбруком таким чином, що б все залишились задоволені і при цьому не втратити в якості гри. Рішення Біллі Донаван прийняв вкрай просте, Ентоні і Вестбрук повинні грати розігруючого виключно тоді, коли вони відчувають в собі впевненість в своїх силах. Комбінації розігрує то один, то інший, але частіше все-таки Рассел, так як він головна зірка клубу, не дивлячись на нових селебрітіс. Уестбрук всерівно продовжив полювання за тріпл даблами. Мело зловживає складними кидками, а Пол Джордж просто втратив в ефективності через те, що партнери не так часто постачають йому м'яча. В даний момент на західній конференції Оклахома йде 9 в таблиці, що не пропускає їх навіть в плей-офф, але на відстані однієї перемоги від них Нью-Орлеан і Юта Джаз, так що говорити всерйоз про те, що ці хлопці не потраплять в плей-офф ще рано і напевно безглуздо, напевно, коли справа перевалить за 50 ігор хлопці Біллі Донавана вирішать братись за справу в серйоз і вийдуть десь з 5-4 рядку.
Ще одна західна команда, здатна знищити «Голден Стейт» це «Х'юстон Рокетс», причому тут все дуже серйозно. Харден і кампанія випереджають в даний момент минулорічного чемпіона і по трьох очковим йдуть першими в лізі, причому як по кинутим, так і забитим, цифри там космічні, справа йде зараз до абсолютного рекорду НБА, але питання лише в тому, а чи витримає такий божевільний темп «Рокетс» протягом 82 ігор, адже вони схоже вирішили піти в плей-офф з першого місця.
«Бостон Селтікс» цього літа потерпав величезних змін в складі. Команду покинули травмований розігруючий Айзея Томас і захисник Джей Краудер, але в обмін на це вони придбали від «Клівленд Кавальєрс» до свого складу дійсно топ-гравця, Кайрі Ірвінга. Травма Гордона Хейворда на старті сезону здавалося виб'є зелених з колії, але не тут то було. Хейворд повинен був стати системоутворюючим гравцем, але з-за його вильоту довелося все будувати навколо гри Кайрі Ірвінга і у тренера Бостона це вийшло, Бреда Стівенса можна сміливо назвати зараз найкращим тренером в НБА! У собистій зустрічі вони перемагали Ворріорс в цьому сезоні, точно так само як і Оклахома, а зараз йдуть на першому місці на Сході, випереджаючи наступаючого на п'яти ЛеБрона.
Ну і нарешті найбільш ймовірний суперник по фіналу, «Клівленд Кавальєрс» почав сезон огидно, довгий час команда йшла поза плей-офф, багато стали поливати даремно всім чим можна ЛеБрона і гравців, менеджмент клубу за те, що обміняли Кайрі на зламаного Айзею і Краудера, ну а тренера Тайрона Лю стали називати ганчіркою. В обмін на таку критику «кавс» видали повтор кращої переможної серії в історії клубу і вже видерлися на 2 місце на сході. Краудер посилив оборону, а Айзея ось ось увійде після розриву хрестоподібних зв'язок коліна в гру. Леброн просто звір, в цьому році він покращив свою статистику на 10% в середньому, і це в 32 роки! Але є й сумні новини, вельми туманно виглядає зараз майбутнє Дерріка Роуза в складі «Кавальєрс», та й баскетболі в цілому. Дерріку зараз 29, але жахлива кількість травм, які перенесли його коліна і гомілкостопи каже хлопцеві стоп. Дуже хочеться, що б Роуз повернувся, адже НБА в його особі втратить одного з кращих розігруючих, а також справжню слем-данк машину!
Автор - Куліш Ярослав.
Показати більше...

7158
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ЩО БУЛО Б, ЯКБИ ПОПЕЛЮШКА ГРАЛА В ФУТБОЛ?
Це історія успіху з розряду «Таке буває лише в Голлівуді». У цьому матеріалі я вам розповім про 18-ти річного хлопчину, який підкорив всю футбольну Європу своєю грою буквально за якихось пів року. Монако в тому році підірвав всім нам нашу футбольну уяву і всі шанувальники гри №1 у світі раптом почали думати на ту тему, «а що буде якщо?».
Монако вдалося зробити за останній рік справжній селекційний прорив. Тома Лемар, Джібріль Сідібе, Бенджам... ін Менді і найголовніший діамант торішнього учасника півфіналів це 18 річний талант монегасків Кіліан Мбаппе. Цей хлопчина ближче до нового року увірвався в основний склад команди і раптово почав штампувати гол за голом, йому було байдуже хто перед ним, туринський Ювентус з легендарним Буффоном на воротах, грізний Манчестер Сіті або скромний і провінційний Евіан. Цей хлопець робив результат без огляду на цифри, гроші юнака цікавили в останню чергу. Так вже вийшло в сучасному футболі, що якщо ти раптом найбільший талант, то тебе буквально засиплють грошима як тільки ти це покажеш хоч з якимись натяками на стабільність. До трансферному вікна вартість француза злетіла просто до небес. Неймовірний Мбаппе став оцінюватись в 120-150 мільйонів євро. А бачити хлопця у себе в складі захотіли всі топи без винятку.
Хлопчина ще в дитинстві мріяв грати з Кріштіану Роналду в одному клубі і судячи за даними газети «Марка», Кіліан переговори з Реалом швидше за все вів. Чому ж він тоді не опинився в Мадриді? Принчин тому може бути безліч: можливо Зідан не ризикнув руйнувати переможну екосистему в клубі і вирішив не ризикувати з купівлею юнака за шалені гроші, хтось вважає, що его Роналду в клубі таке велике, що ніхто не може коштувати дорожче самого Кріштіану, але як мені здається Кіліан вибрав Париж тому, що це все ще Франція, а це означає його будинок, можливість бути поруч з родиною, для 18-річного хлопця сім'я це вкрай важлива річ в житті і надлишок самостійності при надлишку грошей міг би зашкодити цьому гравцеві.
Мбаппе обрав Париж, за що столичні перерахують в кінці цього сезону на банківський рахунок Едуарда Риболовлєва близько 180 міліонів євро, а може навіть більше, адже хто знає, що було там в цьому контракті. Ось уже пройшла перша половина сезону, і гірше на тлі зоряного Кавані і понад цінного Неймара хлопець не став, навпаки він чомусь вчиться у нових партнерів по команді. Він поки що справляється з підвищеною увагою і тиском з боку уболівальників і преси. Мабуть тут і зараз Кіліан є найдорожчим і цінним футбольним активом покоління, причому не просто тому, що він божественно грає футбол і демонструє неймовірну для своїх років зрілість. Він цінний тому, що гроші це не все що йому необхідно, хлопець йде за трофеями, у нього перспективи рівня Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі. Так, скажете багато таких було, наприклад Балотеллі, Гетце, Ройс, Неймар, Азар, але їм так і не судилося дострибнути до рівня домінаторов сучасного футболу. А що ж Мбаппе? Він вчора був визнаний 7 гравцем світового рейтингу за версією «Франс Футбол», чи це не шанс на те, що він може перевершити всіх без винятку, як на мене за цим хлопцем варто пильно спостерігати найближчі кілька років і все стане зрозуміло, раптом прізвище Мбаппе стане таким же брендом як Роналду?
Автор-Ярослав Куліш.

Показати більше...

7157
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ЧЕКАЄМО ЖЕРЕБКУВАНЬ!ЗАГАЛЬНІ ПІДСУМКИ ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ ТУРНІРУ.
Цього тижня ігровими днями вівторка і середи було закрито черговий етап групових змагань Ліги Чемпіонів. Настав час поговорити про наші успіхи та невдачі і підвести підсумки!
Вівторок вирішував долю команд у наступних квартетах: A,B,C,D.
І розпочнемо з групи «А», і підемо по порядку. Перед останнім туром московський ЦСКА ще зберігав теоретичні шанси на вихід з групи, але для цього їм необхідно було здолати не багато... -немало, а Манчестер Юнайтед, при чому на «Олд-Траффорд». Паралельно Базель мав для цього втратити очки у грі з Бенфікою, яка цього року не те що не схожа сама на себе, а взагалі продемонструвала один з найгірших виступів в своїй історії, пропустивши 14 голів і забивши лише один. В цілому вийшла анальна ситуація для клубів зі Східної Європи, така болячка є і у нас і у росіян,навіть у білорусів з казахами, ЦСКА не став виключенням, приблизно до 60 хвилини матчу московській команді вдавалося боротись майже на рівних, вдалося забити гол на прикінці першого тайму і трошки навіть замріятись над виходом у плей-офф, але команда Жозе Моурінью потопила ці надії як тільки на годиннику пробила рівно година ігрового часу. Два забиті гола залишили ЦСКА лише путівку у Лігу Європи. Базель у свою чергу впевнено переграв Бенфіку і вийшов з групи з другої позиції.
Група «В». Вже після жеребкування всім стало зрозуміло, що буде в цій групі. Лишалась лише чисто спортивна інтрига в тому плані, хто під з першої позиції, а кому бути другим. Абсолютний рекорд по кількості забитих голів у групі поставив ПСЖ, 25 забитих і 4 пропущені, єдине, що трохи зруйнувало парижанам картину їх непереможності, то це фіаско в останньому турі у грі з Баварією з рахунком 3-1. А Селтік вдома програв 1-0 Андерлехту. Правда, не дивлячись на це вийшов до Ліги Європи.
Група «С» заплутала багатьох до неймовірності і дала турніру невеличку сенсацію. Творцями цієї сенсації можна назвати у якомусь сенсі Карабах, оскільки їм вдалося загальмувати Атлетіко Мдрид в обох матчах, через це Мадридці втратили ті самі 4 очки, які коштували їм виходу з групи, ну а Челсі особисто двічі провалився у протистояннях з Ромою, особливо на «Стадіо Олімпіко», поразка 3-0 не має собі жодного виправдання. Міг Челсі вийти першим, але не виграв у останньому турі у «матрасників». Натомість Рома здолала 1-0 Карабах, чим можливо врятувала себе від зустрічі з умовним ПСЖ чи Барселоною.
Квартет «D»в чомусь аналогічний «В». Гранди методично виносили Спортінг і Олімпіакос, питання було лише в тому хто перший Барса, чи Юве. Трапилось так,що Барселона виявилась дещо стабільніша і краще зіграла у очних протистояннях, тому маємо Спортінг третім, ну а Барселона і Ювентус відповідно перші та другі.
У квартетах E, F,G,H все вирішувалось у середу.
Група «Е» вирішувала долю другої путівки до плей-офф. Спартаку було необхідно перемагати в Ліверпулі, Севільї потрібно було набрати хоча б 1 очко, щоб вийти у випадку якщо Спартак виграє в Англії. Севільці свою справу зробили, взявши непросте одне очко, а от чемпіон Росії був дуже боляче битий і просто знищений нападом Ліверпуля. 7-0 говорять самі за себе і другий о результативності напад всієї ЛЧ у складі мерсесайців змушує подумати над тим, наскільки потужну команду зараз створив Юрген Клопп. Спартак пішов до Ліги Європи, а Ліверпуль і Севілья очікують на своїх суперників у 1/8.
Група «G» ,панове, була незрозумілою ще післе жеребкування, ніхто не знав, що продемонструють Порту, Монако, Бешикташ та німецька сенсація минулого сезону РБ Лейпциг. Особисто я ввжав, що вийдуть з групи німці і французи, а трапилось так, що португальці і турки! Бешикташ поки що є справжнім відкриттям групового етапу Ліги Чемпіонів. Турки у останньому турі здолали 2-1 Лейпциг і набрали у сумі 14 очок, ну а Порту влаштував з Монако справжню гольову феєрію 5-2. Але, здається мені, що обидва колективи, що здобули путівки до плей-офф виглядають приреченими на виліт, оскільки цього року перші місця справжні монстри, тай другі нічим не слабші.
Група «F» і тут у нас були дві з трьох кращих команд Європи тут і зараз в ігровому плані. Манчестер Сіті та Наполі це два клуби зі скаженими швидкостями, технікою і функціональним станом підготовки. Шахтарю вдалося створити найбільшу сенсацію групового етапу, оскільки перед початком ЛЧ гірникам пророкували часом навіть виліт з групи з 4 місця, оскільки Феєнорд в якості чемпіона Голландії представляв неаби яку загрозу! Шахтар у Харкові здолав всіх суперників своєї групи без виключення. Найдивніше виглядала поразка Наполі і Манчестер Сіті, якщо провал Пепа Гвардіоли можна пояснити тим, що його команді на цій неділі грати у великому дербі Манчестера, а матч у Харкові не мав ніякого турнірного сенсу взагалі. То провал Наполі став результатом недооцінки швидш за все, не думали італійці, що у Харкові можна буде отримати поразку, яка за великим рахунком відправить їх виступати у Лігу Європи.
Ну і група «Н» багатьох здивувала, а точніше розчарувала. Якби команда Андрія Ярмоленка була в повному порядку, то ми б мали справжню битву за вихід з групи у кожному турі, а так Борусія Дортмунд сама себе усунула з боротьби за плей-офф провалами в іграх з АПОЕЛем, то ще й Реал спіткнувся на Тоттенхемі. Хоча групу Реал закрив на Бернабеу досить видовищно і ефектно, фінальні 3-2 і теплі спогади для Ярмоли і компанії від цієї ЛЧ, хоч гол-красень у першому турі поклав. Ну а шпори на те вони й шпори, обіграли Дортмунд і Реал і комусь з перших команд груп підсунули у подарунок чемпіона турніру у 1/8.
Автор - Ярослав Куліш.Показати більше...

7156
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Народ, що ви думаєте з приводу такого роду думок??

7155
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Чем закончатся события в Киеве, именуемый "народным импичментом"? (в комментарии)
1) Отставкой действующего Президента Украины.
2) Разгоном протестующих и арестом Саакашвили.
3) Договоренностями между Порошенко и Саакашвили (мнимым консенсусом)
4) Ничем.
5) Ничем, но с последующим выигрышем сил Саакашвили на ближайших выборах.
6) Свой вариант.
7) Чому питання російською мовою?

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

А ви вірите в Міхо?

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ФРАНСІС НГАННУ: ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК МРІЯ ПОЇСТИ ХОЧА Б РАЗ В ДЕНЬ ПРИВЕЛА ХЛОПЦЯ ДО ЧЕМПІОНСЬКОГО БОЮ
Цей здоровенний камерунський воїн-вбивця не завжди був таким монстром, але як відомо, що б стати монстром, для початку потрібно пройти через Пекло.
Спортсмен народився в нічим не примітному селищі в Камеруні в сім'ї вуличного бійця, іншого вибору як розбивати в фарш фізіономії іншим за їжу і гроші у хлопця не було. З 12 ти років хлопчисько працював як проклятий на піщаних кар... 9;єрах, в ті дні його головною мрією було лише бажання поїсти. Крім того, що Франсіс народився не в кращому місці на планеті Земля, Господь Бог нагородив камерунця тілом і чималою силою.
Займатися боксом він ставши в пізні для цього спорту 22 роки. Правда, неодноразово кидав цю справу, але фільм «300 спартанців» знову і знову мотивував його йти в зал і тяжко працювати там щодня. Майбутня гроза супертяжів UFC мріяв стати другим Майком Тайсоном. Для того, що б якось втілити мрію в життя «Камерунський жахастик» збирав гроші на квиток до Франції, туди він хотів переїхати, що б знайти для себе відповідний зал, куди б його прийняли. Але французька земля не була сильно привітна до чергового африканського емігранта, незабаром Франсіс став бездомним.
У Франції він звернувся в «Ла Шорба» -це організація, яка боролася в ті часи з бідністю і безробіттям. Так майбутній «вирубала» потрапив на кухню, він там нарізав овочі. Пізніше, коли соц працівники дізналися про пристрасть Нганну до спорту, вони відвели його в зал до Фернандо Лопеза, і так Нганну потрапив до свого першого тренера з ММА. Лопез розглянувши у хлопцеві потенціал, дозволив тому займатися безкоштовно.
Навіщо тренер повів хлопця в ММА, та тому що там швидше можна заробити достатньо грошей ніж в боксі. У 2013 Нганну почав професійну кар'єру і в перших 6 боях здобув 5 перемог, причому дострокових. Скаути Дани Уайта не оминули Франсіса стороною і запропонували йому контракт з організацією. Так і почалася історія «камерунського вбивці» в заокеанському промоушені. З того дня хто тільки не потерпав фіаско в боях з цим монстром: Ентоні Хемільтон, Андрій Орловський, Джуніор дос Сантос, ну а днями ще й легендарний Алістар Оверім.
Президент UFC Дана Уайт пообіцяв, що наступним противником 31 річної зірки важкоатлетів стане американець хорватського походження, пожежний та чемпіон організації Стіпе Міочіч. Багато експертів пророкують перемогу саме камерунцю не тільки тому, що Стіпе може не витримати тиск цього звіра, а й тому, що за останній десяток років все чемпіони у цій ваговій категорії не просувалися далі другого захисту титулу, в хевівейті просто немає домінуючих чемпіонів. Тепер залишається лише чекати офіційного оголошення дати і місця проведення титульника!
Автор -Ярослав Куліш.
Показати більше...

7154
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Дівчина чекала свій рейс у великому аеропорті. Її рейс був затриманий, а тому їй довелось чекати літак протягом декількох годин. Вона купила книжку, пачку печива і сіла в крісло, щоб вбити час.
Поруч з нею був порожній стілець, де лежав пакет печива, а на наступному кріслі сидів чоловік, який читав журнал. Вона взяла печиво, чоловік узяв його також! Ця дія її обурила, але вона нічого не сказала і продовжувала читати. І кожен раз, коли вона брала печиво, чоловік продовжував теж брати. Вона ... прийшла в шаленство, але не хотіла влаштовувати скандал в переповненому аеропорті.
Коли залишилось тільки одне печиво, вона подумала:
“Цікаво подивитись, що зробить цей невіглас зараз?”.
Так – ніби прочитавши її думки, чоловік узяв печиво, зламав його навпіл і простягнув їй, не піднімаючи очей.
Це було межею, вона встала, зібрала свої речі і пішла.
Пізніше, коли вона сіла в літак, полізла в сумочку, щоб дістати свої окуляри, то витягла пачку печива. Вона раптом згадала, що поклала свою пачку печива в сумочку. І людина, яку вона вважала наглюком, ділилась з нею печивом, не проявляючи ні краплі гніву, просто з доброти. Їй було так соромно і не було можливості виправити свою провину.
Перш ніж гніватись, задумайтесь, може не праві, саме ви.
Показати більше...

7143
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Вже скоро. Зимовi свята з улюбленими традицiями!

7026
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

7023
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

В Україні запрацювала цілодобова телефонна лінія для повідомлень про корупцію
У вівторок, 28 листопада, Нацагентство з питань запобігання корупції відкрило спеціально створену телефонну лінію для прийому повідомлень про корупцію. Повідомляти про корупцію до НАЗК можна у цілодобовому режимі.
У відомстві зазначили, що повідомити про корупцію можна за номером телефону +38(044)200-06-91.

7019
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

7017
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

7016
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

7015
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Порада дня

7014
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
Into Nation на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #666666; } .interestItem, .topPanel { background-color: #666666; } .topPanel__logo { background-color: #666666; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #666666; } .avatar_default { background-color: #666666; } .sideMenu__itemLink { background-color: #666666; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #666666; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #666666; } .discover_icon { background-color: #666666; } .discover_icon:after { border-color: #666666; } .dialogsListItem__bg { background-color: #666666; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #666666; } .button:active:after { border-color: #666666; } .button:active { color: #666666; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #666666; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #666666; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #666666; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #666666; } .mainPage__name { color: #666666; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/5017_1509205431_lzqf1v.jpeg); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Into Nation
 
 • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
 • Українська
 • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.