Саакашвілі анонсував "народний імпічмент" і заявив про готовність очолити уряд
Що думаєте?

6839
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Лайфхак по - українськи

6838
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

6837
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Твір про маму

6836
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Україна опустилася у рейтингу свободи інтернету за версією Freedom House. Нашу країну визнали державою з частково вільним інтернетом.
Загалом же з червня 2016 року зменшення інтернет-свободи відбулося в 32-х країнах. Найбільше - в Україні, Єгипті та Туреччині.
Українську владу розкритикували за блокування російських соцмереж та сайтів, а також згадали про вбивство журналіста Павла Шеремета в Києві.

6835
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

#VseBydeDigital (читайте нас
щочетверга)
Цей тиждень розпочався з новини про Uber – японська група SoftBank інвестує в сервіс перевезень 1 млрд $? Шляхом викупу частини акцій. Ціна Uber за останніми дослідженнями становитиме 70 млрд ( на разі 68,5 млрд). Також йдеться про плани японців збільшити кількість вкладів до 9 млрд у випадку викупу більшої частини акцій у інвесторів та працівників (у випадку тендеру на користь SoftBank, їх... акції в сервісі становитимуть 14%).
«Угода сприятиме збільшенню інвестицій у технології та нашим постійним розширенням як вдома, так і за кордоном, одночасно зміцнюючи наше корпоративне управління», - прокоментував представник Uber для The New Yourk Times.
Біл Гейтс будуватиме розумне технологічне місто. Для цього навіть вже придбано ділянку землі в штаті Арізона, площею 10 000 га землі. Нове футуристичне місто матиме назву Бельмонт, місто буде цілком оснащене житловими будинками, школами, магазинами й усіма необхідними установами, через місто проходитиме шосе, що з’єднуватиме Бельмонт із Лос-Анджелесом. Проект означено як довготривалим. На його будівництво виділено 80 млн $
«Бельмонт стане центромінноваційної спільноти, з інфраструктурою, іноваціями й комунікаціями, що базуватимуться на передових тенологіях, високошвидкісних цифрових мережах, дата-центрах, нових технологія виробництва й технологій, машинами на автопилоті, автоматизированою логістикою», — зазначається в релізі, присвяченому запуску.
У побудову київського коворкінгу інвестували 480 000$ завдяки гранту компанії засновника eBay. Інвестиційна компанія Omidyar Network виділила кошти на ремонт приміщення, створення програм для стартапів та інших фінансових витрат. Майбутній коворкінг 1991 Open Data Incubator пропонуватиме менторську підтримку та екселераційні програми за певну пізніше визначену суму.
Google оголосила про початок конкурсу Google Play Indie Games Contest. У змаганні за засоби вдосконалення та розповсюдження гри можуть змагатись розробники, що є представниками однієї з зазначених країн (Україна в тому числі), не бути представником держави, що підписала ембарго з США. Ну й щодо вимог до самого продукту: має бути випущений не раніше 1 січня 2017-го, або ж знаходиться на стадії розробки (оцінюється бета-версія), не порушувати законодавства своєї країни, США та норм міжнародного права. Роботи приймаються до 31 грудня 2017, оголошення фіналістів відбудеться 31 січня 2018, оголошення переможців – 13 лютого. Фіалісти, топ-10, топ-3 й переможець отримають нагороди.
Ігрова платформа Steam ввела гривню для оплати ігор. При тому користувачі наголошують, що деякі продукти подорожчали з переведенням на національну валюту (на 5-10 грн). Деякі ще не доступні для покупки, але згодом доступ до них відновиться.
Тепер у Skype можна створювати професійні акаунти (Proffesional Account). Користувач отримує змогу розміщувати розширену інформацію про себе та свій продукт, назначати відеодзвінки, отримувати платежі онлайн та робити нотатки у програмі.
Депутати внесли до Ради проект закону 7270, що зобов’язує постачальників комунальних послуг приймати онлайн-платежі та надсилати електронні квитанції за бажанням послуговувачів, встановлюючи кримінальну відповідальність у випадку порушення прав користувачів платіжною системою.
Firefox випустив оновлення – Firefox Quantum. Як запевняють розробники, браузер швидший за попередній компанії та за завантаженням найпопулярніших сервісів тримає гідну конкуренцію Chrome, на деяких сайтах навіть випереджаючи. Водночас, місця на диску займає менше, енергію використовує ефективніше. Творці заклали алгоритм, за яким першою завантажується головніша з точки зору користувача інформація – статті й ілюстрації до них, після – декоративні елементи веб-сторінки. Панель інструментів можна підлаштовувати для власної зручності.
Фонд U.Ventures шукає тебе, щоб вручити 100 000$ стартап. Загальна сума, на яку хочуть розщедритись – 5 млн $. До слова, фонд уже виділяв кошти на українські розробки - Petcube, Sixa, eTachki, Rallyware. Фонд цікавлять високотехнологічні розробки з України чи Молдови стартаперів, які мають на своєму рахунку хоча б 1 продукт.
Агрохолдинг «Мироновский хлебопродукт» (ТМ «Наша ряба», «Бащинский», «Легко!») збирає ідеї стартапів у сфері агротех. У рамках програми MHP accelerator до 26 лютого 2018-го приймаються заявки на розробки у сферах агробіотехніки, діджиталізації, автоматизації виробництва, енергоефективності, управлінні та інноваціях кінцевого продукту. Учасникам обіцяють менторську підтримку, фінансування, доступ до ресурсів агрохолдингу, рекламну, юридичну та маркетингову підтримку, комерційний запуск у межах агрохолдингу.
На український рекламний ринок виходить платформа Hybrid. Сервіс забезпечує розумноспрямований рекламний трафік відповідно до мети замовника у США, Німеччині,Росії й Польщі.
Розробник одного з перших антивірусів Джон Макафі (McAffe) консультуватиме київських старт-аперів Hacker з питань розвитку бізнесу й продажам, міжнародному поширенню продукції. Також, програміст став власником 10% акцій підприємства, що дає надію на комерційну вигідність, а отже успішність даної розробки. Hacken забезпечуватимуть аудит прогрманого коду, заключаючи контракти на блокчейні. За словами Макафі, йому сподобалась модель стартапу, що базується на поєднанні блокчейну й кібербезпеки.
Тепер обрати потрібний продукт вам допоможе додаткова реальність – AD-застосунки. Даний додаток розробила компанія з міста лева – «STIYSTIL», що займається виготовленням столів. У онову розробки лягла потреба забезпечити потенційних покупців максимально достовірною інформацією про форму й розмір продукції. Застосунок доступний для iOS11 в AppStore.
Українці зібрали необхідну суму на Kikstarter за 2 години. Йдеться про магнітні адаптери для ламп Magbulb. Початково розробники планували зібрати 3000$, на сьогодні сума вкладів становить понад 10 тисяч.
Гугл-карти оновлено! Вдосконалення зазнав дизайн програми – підібрано більш візуально придатні кольори, оновлено іконки (структуровано за кольорами).
16 листопада ВРУ прийняла за основу законопроект №7275, який регламентує дії правоохоронних органів щодо вилучення комп’ютерної техніки. Зокрема йдеться про те , що будь-який обшук має проводитись із присутністю адвоката, із відеофіксацією та без вилучення документації й комп’ютерної техніки.
З 8 грудня можна буде придбати 10-ту модифікацію яблучка) Ну ви зрозуміли, про що я. Ціни на нього залежатимуть від обсягу пам’яті - iPhone X на 64ГБ — 37 999 грн; iPhone X на 256ГБ — 44 999 грн. Придбати цю іграшку, щодо якої ходять ой суперечливі відгуки, можна буде «Алло», Moyo, «Цитрус», Comfy, «Київстар», «Розетка», «Фокстрот», «Ельдорадо», Ringoo, iStudio з гарантією на рік.
Автор - Katrya
#VseBydeDigital #ITINK #ОглядINK #ITОглядINK
https://www.youtube.com/watch?v=3wKo__QYTfk
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

УКРАИНСКИЕ КАНАЛЫ "ФУТБОЛ-1", "ФУТБОЛ-2" ОТКЛЮЧЕНЫ" B ДОНЕЦКЕ.
Последние украинские каналы в Донецке были отключены сепаратистами. Ну, что сказать? Комментировать подобное даже язык не поднимается. Настолько сойти с ума с верой в "русский мир" и прочистить все, даже футбольные каналы - это последняя стадия шизофрении.
Если во всем этом разобраться. Ну, чем могли помешать оккупантам СПОРТИВНЫЕ каналы? Тем, что трансляции ведутся на украинском языке? ... Или тем, что показывают игры сборных Украины? Мы разучились понимать позицию "наместников Кремля" на Донбассе. Ясно одно, что подобного рода деятельность означает уже конкретную украинофобию, а может быть, и боязнь. Боязнь того, что украинский язык на слух вызовет некое подобие ностальгии по ушедшим временам. Точнее, ОТНЯТЫМ временам. Ведь, если подумать? Во что превратился Донецк, в последнее время? Да, жизнь в городе налажена, система имеется и некое подобие законов тоже.
Но заброшенные здания банков и украинских фирм, покинувших территорию Донецка, вызывают ничто иное как апатию. Места, где раньше бурлила жизнь и толпились люди, теперь стали похожими на дома Припяти. Вокзал, табличку которого "ДНР" додумались поменять, теперь похож скорее на архитектурный памятник, чем на работающее предприятие. Заменить табло на неработающем вокзале с "Донецьк" на "Донецк".
И что они поменяли?
Автор - B. Юнoнский.
Показати більше...

6826 6827
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Вам может быть вообще на всё плевать, но вам никогда не достичь уровня Леонардо Ди Каприо, использующего мусорный пакет в качестве поясной сумки.

6823 6824 6825
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Любая форма протеста, будь то: акция, марш или забастовка полностью исчерпала себя в нашей стране. Собственно, они никогда особо и не влияли на движение нашего государства, на решение продажных чиновников, судей и т.д. Все это лишь иллюзии, имитация силы народа. Но никакого эффекта, а уж тем более результата это не приносило и никогда не принесет. Новое время активного и жесткого пресса, устрашения, экономического геноцида и экспансии нашего народа со стороны, как и внешнего агрессор... а, так и внутренних псов режима, коллаборационистов, двуличных олигархов и иных продажных личностей требует лишь самых отчаянных, героичных и беспощадных действий с нашей стороны. И единственное, что реально может изменить ситуацию в стране, повлиять на ход истории - это прямое действие! Только это сейчас способно привлечь внимание серых и безразличных масс, пробудить истинное чувство национального достоинства и гордости, "расшатать лодку" и скинуть с неё всех неугодных, продажных, лживых и неверных. Но, в таком случае, появляется, вопрос и он вполне умный и логичный. А что же делать дальше, кого ставить на их место? Кто будет управлять и развивать эту страну? Я считаю и глубоко уверен в том, что эта задача лежит исключительно на наших плечах, плечах молодых и сильных. Конечно же, никто нас этому бескорыстно не обучит: ни богатый и влиятельный дядя со стороны, ни коррупционные университеты с устаревшими программами и формами обучения и т.д. Нам нужно развиваться самим, причем активно и решительно, поскольку каждая потраченная даром минута выльется нам еще более серьёзными и сложными проблемами в будущем. Нам нужно активно и беспощадно работать над собой, над своим умом; приобретать и приумножать свои умения и знания, но не бесполезные и общепринятые, а конкретные и такое, которые можно будет реализовать на практике. Нам нужно изучать успешных опыт преуспевающих государств но при этом не забывать, что единоверного рецепта не существует и каждую идею, любой опыт нужно будет трансформировать и применять в соответствие с особенностями нашей страны, экономического и общественного климатического состояния. Впрочем, это далеко не весь список, это лишь основа, так сказать фундамент. И собственно, я виду к тому что в такие тяжелые, бурные и переменчивые времена стоит задуматься и сделать это не точечно, а глобально и не забыть при этом начать действовать уже сегодня, а не строить планы на будущее. Читать, заниматься своим умом, духом и телом, узнать новое и быть в погоне за знанием и опытом чтобы применять его повсеместно и, в последствии, обратить внимание на то как начала преображаться твоя жизнь и обстановка вокруг тебя. Это является первым шагом, а дальше будет видно. Однажды изменивший себя способен изменить весь мир. П.С.: Каждый не чистый на руку чиновник любого уровня должности, каждый трусливый пёс, коррупционер и прочий сброд должен постоянно находится в страхе с ощущением неминуемой правовой, законодательной и моральной расправой за свои грехи.
Автор - Хорт
Показати більше...

6818 6819
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

6815
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

...

6814
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

9 творів української літератури з відмінним гумором
Твори українських письменників – дуже хороша можливість відпочити від буденності, збагатити свій словниковий запас та краще пізнати історію та культуру свого краю. А якщо вдало підібрати автора, можна ще й добряче посміятися.
9 творів українських авторів, які забезпечать кілька годин приємного і корисного відпочинку:
“Тореадори з Васюківки”
Всеволод Нестайко
Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, та... лановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це перше видання нової авторської редакції роману з новими надзвичайно веселими епізодами.
Кайдашева Сім’я
Іван Нечуй-Левицький
Іван Нечуй-Левицький — видатний український письменник-реаліст, перу якого належать оповідання і повісті з народного життя, що становлять найбільш вагому та класично викінчену сторінку його творчості. Майстер слова мав на меті якомога глибше розробити «непочаті рудники» українського життя і створити правдиві образи людей з усіх верств суспільства. Колоритні постаті героїв, соковитий гумор та сміливе поєднання серйозного і навіть трагічного з комічним зробили твори Нечуя-Левицького справжніми перлинами української прози.
За двома зайцями
Михайло Старицький
Головний герой комедійної п`єси – легковажний цирульник (перукар) Свирид Голохвастов, який вирішує вигідним шлюбом виправити своє матеріальне становище. Сподіваючись на свою привабливу зовнішність, Голохвастов починає залицятися одразу до двох дівчат, але народ знає: за двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш.
“Мисливськi усмiшки та інші оповідання”
Остап Вишня
Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) — самобутній український сатирик і гуморист. Його творам властиві лаконізм, дотепність і образність мови. Здоровий гумор та нищівна сатира роблять його твори не лише цікавими, але й актуальними.
“Мина Мазайло”
Микола Куліш
Комедія «Мина Мазайло» відрізняється оригінальним сюжетом, у якому переплетено культурно-соціальний та родинно-інтимний аспекти, містить галерею виразних характерів з індивідуалізованим культурним і національним світоглядом, насичена дотепними, пародійними, карикатурними, фарсовими сценами.
У творі використано широкий діапазон живої і тому колоритної мови, що відбиває специфіку духовних та національних цінностей основних персонажів. Комедія характеризується широкою палітрою інтонацій та мелодійних візерунків — веселих, ніжних, мажорних, романтичних, елегійних, сумних, трагікомедій них і навіть фантасмагорійних.
“Дефіляда в Москві”
Василь Кожелянко
Цей роман належить до жанру альтернативної історії, адже основою його сюжетної лінії стала перемога спільних німецько-українських сил над Росією та пишний парад союзників 7 листопада 1941 року на Красній площі в Москві.
Написаний вигадливо і з гумором, він нагадує про те, що творити історію, долати міфи та стереотипи ніколи не пізно. І звучить особливо актуально саме зараз, саме в цей час.
“Зачарована Десна”
Олександр Довженко
Зачарована Десна (1956) — автобіографічна повість, спогади Олександра Довженка про дитинство в рідному селі на Чернігівщині. Твір сповнений тонкого гумору. Повість є гімном річки Десна, рідному чернігівському краю, селянам-трудівникам і сільському способу життя.
“Старосвітські батюшки та матушки”
Іван Нечуй-Левицький
Повість «Старосвітські батюшки та матушки» І. Нечуя-Левицького ─ багатоплановий твір про світське життя священиків, написаний в гумористичному ключі.
“Вишня і я”
Олексій Чупа
Легка, приєна книга про дитину, яка вміє бути дорослою і дорослого, який вміє бути дитиною. Автор намагався писати максимально простою мовою без запозичених слів. Сюжет також без крутих поворотів, але незвичність ситуації спонукає дочитати до останньої сторінки.
Книга, над якою встигаєш і посміятися, і подумати про важливі речі.
Показати більше...

6808 6809 6810 6811
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Люди говорять "я тебе кохаю" різними способами - "пристебни ремінь", "одягни шапку", "піди поспи", "я помию посуд", "доїдеш-подзвони", "візьми мою куртку", "я виїхав, чекай" і багатьма-багатьма іншими.
Але ми не помічаємо цього

6806 6807
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

UA соціальна: альтернативний світ?
Цю тему ігнорують ЗМІ. Його ім’я нічого не скаже широкому загалу. Але менше з тим, акаунти в соціальних мережах стали продовженням нас самих. Після заборони 16 травня 2017-го російських «ВКонтакті», «Однокласників» ми залишилися сам на сам із питанням «Що далі?». Багато хто почав використовувати VPN-розширення та браузери, що відкривали нам світ заборон. Але простір наших знайомих у російських момунікаціях все з... меншувався й зменшувався – й ми всі пішли підкорювати Вайбер або Фейбук. Останні дослідження, проведені аналітичною компанією Kantar TNS CMeter у жовтні цього року, свідчать, що понад 66% користувачів УАнету спілкувалися за допомогою творіння Цукерберга (у вересні цей показник становив 62%), у той час як різкий спад використання «Вконтакті» нарешті припинився (за перші 2 осінні місяці становив 1%), наразі ця мережа охоплює 32% аудиторії українського інтернету. Але й існують мережі, про які ми майже не чули – українські соціальні. Звучить фантастично? Насправді, починаючи з 2008-го, їх було сворено близько, вдумайтесь, трьох десятків! Про скільки з них чули ви? Хіба що, про «Ukrainians», яка з червня по вересень встигла народитись, набрати непогану кількість зареєстрованих, відкрити деякий функціонал і закритись.
Йому 21. Він родом з Тернопільської області, купається в програмуванні й змушений працювати в Польщі. Проте його руками створюється український аналог зарубіжним мережам – «FrendZona», який вже сьогодні має все, що ми шукаємо в чужих – пошту, музику, відео, документи, стрічку новин, дизайн, який можна адаптувати під власні смаки. Олександр Меленюк. Саме з ним ми поспілкувались про те, як воно – бути розробником української соціальної мережі.


- Доброго дня, Олександре! Розкажіть, будь ласка, як створювалась «FrendZona», кому належить ідея, коли почали роботу, як формувалась команда?

Олександ Меленюк (далі – О. М.): Була ідея створити соціальну мережу, що зможе відповідати за функціоналом аналогам. Вона існує близько 2 років. Команда - 2 розробники: я та Сергій Ділонг. Залучаємо та запрошуємо до співпраці сторонніх розробників.

- Раніше вас у команді було 4, чи не так?

О. М.: Так, було діло.

- Ви команда з Тернополя, «файного міста», якщо Вас таке формулювання не образить?
О.М.: Не образить, тільки я з Тернопольської області.

- А інші?

О.М.: Україна, Закарпатська область, Ужгород.

- Які маєте джерела фінансування («скинулись» - інвестори/спонсори -іноземний капітал) якщо можна? Наскільки витратна ця справа?

О.М.: Фінансування йде з кишені команди, а також є люди (користувачі мережі,) які допомагали нам із фінансами. Ця справа трохи є витратна, точну суму, думаю, вказувати не потрібно.

- Які труднощі виникають наразі?
О. М.: наразі труднощів як таких немає, готуємо для наших користувачів дуже цікаві оновлення мережі, а також для сторонніх розробників.

- Наскільки, на Вашу думку взагалі перспективні українські соціальні мережі?
О.М.: Ну, думаю, в люди вийти можна з українським продуктом, якщо захотіти, то можна все. Але, на жаль, в наш час більшість все вирішують гроші, тоді коли ми працюємо в своє задоволення й для людей.
Частина українців не дуже зацікавлена у вітчизняному продукті, тим не менш, останні санкції проти російського бізнесу незначною мірою полегшили конкурування.

- Що можете сказати про інші укрсоц? Чи знайомі з розробниками, можливо, чимось пов'язані?
О.М.: Ну зараз багато українських мереж, і багато їх було. Скажу з думки програміста, більшість роблять помилку - використовуючи готове ядро для запуску власного сайту (мережі).
Так ,знайомий з багатьма розробниками.

- З Олександрою Струмчинською? Що можете сказати про її розробку – мережу «ЄСвоє»? Попередня її робота «Ukrainians» мала досить високий рівень розкрутки, й просто розчаруванням стало, коли вона закрилась так і не відкривши весь функціонал. Чи не чекає, по-вашому, така ж доля «ЄСвоє»?

О. М.: З Олександрою я вів розмову по телефону, але вона відмовилась від вступу в нашу команду. Їй більш цікавий сайт як бізнес і заробіток. «ЄСвоє», думаю, закриється, як і попередня.

- Щодо реклами. Як у вас з цим? Які способи розкрутки використовуєте?
О. М.: Ми поки не рекламувалися сильно, для цього потрібні фінанси. Тільки так, в інших соцмережах України лінки писали і все.


- Які плани на майбутнє?
О.М.: Переробити сайт, зробити його приємнішим на зовнішній вигляд, випустити мобільні додатки (На даний момент розробляється Android-додаток).
Скажу лиш одне - мережа буде розширятись, і ми будемо до останнього відстоювати приватність та права наших користувачів.

- Деякі соцмережі, які мають своїми витоками Україну, позиціонують себе як міжнародні. Наприклад західноукраїнська "Цімбор" спрямована на Україну, Румунію, Угорщину й усю ближню Західний Європу, "Druzi" - взагалі в своїй політиці наголошують, що міжнародна, для спілкування по всьому світу з серверами в Нідерландах, США, Україні. Плануєте розширювати з часом власні кордони, чи ви - принципово українська?
О. М.: Так, після України плануємо виходити на міжнародний ринок.

- Бажаний напрямок поширення: Європа? Америка? Росія?
О. М.: Ну, думаю, поки ще скоро планувати такі речі, якщо чесно, то не задумувався, але гадаю, скоріш за все це буде Росія, Білорусь, Казахстан, тому що по нашим логах саме з таких країн є відвідувачі.

- Ви вказали, що будете в майбутньому поширювати свою мережу й на Росію в тому числі. Чи допустиме у цьому випадку поширення сепаратистського, антиукраїнського контенту?

О. М.: Ми не блокуємо користувачів за правдиву чи не правдиву інформацію. Скажу лиш одне – те, що порушує правила мережі – буде заблоковано.

"ЗАБОРОНЕНО: … Завантажувати, зберігати, опубліковувати, розповсюджувати і надавати доступ або іншим чином використовувати інформацію яка: вміщує погрози, дискредитує, ображає ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших користувачів або третіх осіб або порушує чинне законодавство України» - з «Правил користування сайтом»- А до блокування російських соцмереж як ставитесь?
О. М.: Особисто моя думка – то я тільки за. Це дасть змогу, а точніше, шанс створити щось своє. Українське. Але ми зіштовхнулись із такою проблемою – це люди. Наші люди не хочуть підтримувати молоді проекти, попри заборону вони далі користуються російськими мережами. В той час як у Росії вже заборонили, точніше, заблокували використання VPN.

- Тему українських соцмереж майже не обговорюють ЗМІ. Хіба що говорять про роботи Струмчинської. Це не популяризується, не рекламується, тому – не модно. Багато хто перейшов у Вайбер, але це всього-навсього мессенджер, який не надає всіх можливостей соцмереж, частина використовує Фейсбук, але звиклим до комфорту «Вконтакті» користувачам важко адаптуватись у творінні Цукерберга. Саме час розвивати своє, вже готове, функціональне й зручне. Чому, на вашу думку, влада не має бажання вкладати кошти в створення українських соціальних комунікаційних систем?
О. М.: Моя особиста думка, якби влада вкладала гроші навіть, припустим, у створення ФЗ, з однієї сторони це б не було добре. Тому що особиста інформація переглядалась би їхніми спецслужбами, а ось нам цього якраз і не потрібно. Ми не надаємо іншим органам і спецслужбам дані своїх користувачів і не плануємо давати.

- А плануєте обмеження контенту 18+? Свого часу вже закрита «Ukrainiаns» містила достатньо подібного контенту. Тепер вже «ЄСвоє» наголошує, що матимуть інструмент, який блокуватиме подібні речі.
О. М.: Я думаю, буде заборонений контент 18+ для віку до 18 років. Буде написаний алгоритм, який буде закривати доступ до такого контенту. Ну це тільки задумки. З часом буде така система, яку ми продумаємо й напишем.

- Чи є на Вашу думку, переваги в ФЗ перед іншими. Якщо є, то які? Чому саме цю мережу треба обрати?
О. М.: Найперше - це структура сайту, яка написана чисто з нуля. Не є вкраденою. У нас уже звичний інтерфейс, користувачу не доведеться з нуля звикати до дизайну, в мережі зручна пошта, особиста сторінка, документи.
У порівнянні з багатьма українськими соц. мережами у нас багатий функціонал. Наш сайт не стоїть на місці, й ми постійно в ньому щось вдосконалюємо та не забуваємо про додавання нового функціоналу.

- Дійсно, інтерфейс виглядає стильно, й зручно (гарна альтернатива для тих, кого вже встиг втомити Фейсбук). До речі, щодо кольору, чому обрали такий? Пам'ятаю, влітку сайт тяжів до блакитного, зараз - зелений, навіть скоріш бірюзовий, точніше навіть, Marrs Green, визнаний найпопулярнішим у світі.. Сприймається легко, не втомлює зору..
О.М.: Та шось захотілось змінити на якийсь зеленуватий. Ось і вийшов такий. До речі з самого початку заснування ядра був зелений колір, потім змінювали його, але таки повернулись до подібного.. Минулими вихідними ми додали функцію «Змінити тему оформлення». Точніш, доопрацювали її. Раніше можна було змінити зелену на темну, тепер вам пропонується 22 кольорові теми, додатково можете обрати свій відтінок із палітри, тож інтерфейс відкритий для персоналізації.

- Бачила Ваш акаунт у Фейсбуці. Наразі Ви працюєте в Польщі. Робота з ІТ пов’зана?

О. М.: Ні, не з ІТ робота пов’язана.

- Якби Вам запропонували гарну роботу в Польщі, пов'язану з програмуванням, залишили б Україну та українські розробки?

О. М.: Тут я задумався, але думаю на роботу б погодився, але припиняти розробку мережі також ні. А якусь частину зароблених фінансів я б потратив на покращення нашої мережі.

- У Вас є кумири, які Вас надихають?

О. М.: Павло Дуров (розробник всім відомої мережі "Вконтакте ", зараз засновник популярного мессенджеру «Телеграм»), а також Марк Цукерберг.

- Що б ви порадили користувачам УАнету? Можливо побажали б?

О. М.: Побажав би більше користуватись вітчизняними продуктами, а також бути обережними з вибором користування укр. мереж та інших П. О.

- Дякую за теплу розмову. Успіхів «FrendZona» й Вам особисто.
О. М.: Дякую.

Показати більше...

6804 6805
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ВАТНИКИ: КТО ОНИ ЕСТЬ И КАК ИХ РАСПОЗНАТЬ?
На фоне нового «холодного противостояния» США и РФ, назрело очень много политических дискуссий и споров. В последнее время, очень часто в российских СМИ можно услышать обвинения в адрес США – ведение агрессивной внешней политики, грабежи и убийства в завоеванных странах. В то время, Россия изображена как «спаситель», «освободитель» народов. Странная тенденция, учитывая то, насколько углубилась эта «закрытая страна» в своих «спасительных освобожден... иях». Довольно много раз доводилось наблюдать «диванные бои» между сторонниками Запада и адептами «русского мира» или, как их теперь называют, ватниками. Так вот, эти самые пресловутые ватники открыто выражают фетишистскую преданность идеалам «русизма».
Что это за люди? Как они живут? Можно ли их обвинять за такую позицию?
Для начала, рассмотрим несколько категорий ватников.
Первый и самый прогрессирующий вид – идейники. Это ребята, имеющие доступ исключительно к государственным средствам массовой информации. До «второй холодной войны», они участвовали в различных националистических митингах, выражали позицию «непобедимости русской нации» и отчаянно ненавидели своего визави – США. В их представлении, Соединенные Штаты – империя зла, развалившая Российскую империю, финансируя большевиков совместно с Германией, разрушила Союз ССР, перекупив первого и последнего президента Михаила Горбачева, и продолжает уничтожение теперь уже постсоветской России путем снабжения ресурсами оппозиционные партии. Таких людей, увы, не переучишь. Этот вид ватников – самый опасный. Они убеждены, что творят зло во имя великого блага.
Вторая категория – зомби. Это, к несчастью, самая печальная и отсталая ветвь ватной эволюции. Мыслят так же, как и идейники, лишь с одной поправкой – их мнение формируют СМИ. Все, показанное по телевизору, напечатанное в газете и выложенное в Интернет, они принимают за чистую монету, не задумываясь об аналитике собранных данных. К сожалению, на текущий момент, это большинство в российском обществе. Так сказать, основной электорат.
И, наконец, третья, и почти самая безобидная фракция – тролли. Как бы смешно это не звучало, но тролли – ячейка общества. Их не беспокоит внешняя политика, внутренняя политика. Они, по сути, работают на тех, кто им платит. Мнение у них одно – деньги правят миром. Сейчас у власти Путин, они будут служить ему, пока тот хорошо платит. Придет Навальный, отправят в анналы истории прежнее начальство. И будут писать для него, Навального. Собственно, от них меньше всего вреда. Они время от времени заходят на различные интернет-ресурсы и пишут пакости, чтобы вызвать на «политический поединок» своих конкурентов. Больше споров – больше денег.
КАК РАСПОЗНАТЬ ВАТНИКА? (5 ПРИЗНАКОВ)
1. Настоящий ватник выкладывает фотки в ЛИЧНЫЙ фотоальбом в соцсетях, изображающие пропагандируемый материал.
2. Ватник в 99,9% имеет в друзьях от 5-32 человек;
3. Чаще всего появляется в пабликах альтернативного содержания, т.е. в проамериканских и проукраинских (актуальный пример)
4. Ватник НИКОГДА не признает Вашу правоту, даже если доказательства ее на лицо. Он будет вести диалог до последнего, а когда последний аргумент иссякнет – Вы просто попадете в черный список.
5. Как правило, настоящий ватник ничего не знает об административно-территориальном делении США и Украины (был красочный пример с «Донбасской областью» вместо «Донецкой»)
Таким образом, мы разобрали, что из себя представляет эта новая «ячейка общества» и как распознать самых рьяных ее представителей. В следующем материале мы расскажем о том, кто такие на самом деле титушки и как их распознать.
Автор - В.Юнонский
Показати більше...

6803
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Жіноча збірна України розгромно здолала Болгарію!
15 листопада у столичному Палаці спорту пройшов поєдинок відбору на Чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок. Національна збірна України приймала у себе команду Болгарії в рамках групи «Ф» .Турнірное положення перед грою радувало як нашу команду, так і вболівальників. У першому турі наші дівчата перемогли на виїзді збірну Нідерландів з рахунком 58:72, паралельно ж іспанки в Софії завдали поразки сьогоднішнім суперницям синьо-жовтої команди... з рахунком 42:92. Таким чином, вже після першого ігрового тупа поступово ставало зрозуміло, хто за що буде боротися в нашому квартеті. Зі збірною Болгарії ми провели 8 матчів, з яких 3 програли й 5 виграли. Букмекери інтриги навіть не припускали 1,03 за перемогу України і 21 за Болгарію.
Стартова п'ятірка нашої команди складалася з форварда й лідера збірної Аліни Ягупової, центрової Валерії Бережинської, захисників Д'Андри Мосс і Аріни Білоцерківської, а також ще одного нападника Анни Ольховик.
Гості були представлені таким стартовим складом: захисники Вікторія Стойчева і Даніела Петева, форварди Христина Іванова і Дімана Гіоргіева, а також центрова Жаклін Денчева Златанова.
Вкидання м'яча в гру наші дівчата виграли, а, отже, і перша атака йшла за ними. Прекрасним кидком рахунок в грі відкрила Валерія Бережинська, але наша команда постійно порушувала правила в захисті на болгарській центровий, чим Жаклін Денчева Златанова постійно користувалася, реалізувавши в старті гри всі чотири штрафні кидки. У першій чверті головне навантаження на наш захист створювала саме Златанова і Вікторія Стойчева, яка частіше брала участь в атаках як розігруючі. У нас прекрасно рухалась по паркету Аріна Білоцерківська, найчастіше працює в парі з Аліною Ягуповою. Ближче до середини першої чверті Ягупова вже почала збирати очки: закинувши 2-очковий і штрафний, а трохи пізніше кинувшись ще й трьох очковий. У болгарок було досить багато втрат в атаці, українки за рахунок фізичної сили й переваги в габаритах відмінно грали в обороні й блискуче йшли на контр-атаки. Раптово отримала травму Жаклін Денчева Златанова, що мабуть зіграло не останню роль в подальшому, через це атака Болгарії втратила в варіативності й стала біднішою на точність, Стойчева все частіше брала на себе гру, але м'яч все не йшов в кошик ні у неї самої, ні у партнерок по команді. Класну гру під щитком демонструвала у нас Анна Ольховик. Під кінець чверті в українок Ольховик зуміла потрапити триочковим кидком, також по три очки заробили Ягупова та Бережинська. В цілому першу чверть наша команда провела чудово й пішла на перерву виграючи з рахунком 23-16.
Непогано ми почали й другу чверть, в старті Ягупова відмінно пройшла під кільце й заробила чергові 2 очки, також точним кидком відзначився Людмила Науменко. Але незабаром у дівчат щось не виходило в атаці, почали мазати, й після двох невдалих кидків Горан Бошкович взяв тайм-аут. Після тайм-ауту підопічні Бошковича оформили два трьохочкових кидка поспіль від Ягуповій і Науменко. Тут уже Стефан Михайлов, тренер болгарок був змушений вживати екстрених заходів, його команда нічого не встигла закинути в другій чверті, так ще й отримала в своє кільце 10 сухих очок. Але тайм-аут не сильно допоміг цього разу гостям, вони зуміли набрати лише 4 очки, а потім отримали просто нищівний ривок від збірної України: Ягупова закинула відразу чотири трьох очкових і один двох очковий, причому один з трьох очкових припав на останню секунду чверті, що морально вбив болгарок. Після другої чверті відставання гостей лише збільшилася: 52:25 на користь збірної України.
По суті Бошкович і його команда вже розуміли, що робота зроблена, Болгарія просто не зможе відіграти перевагу в 27 очок, тому він і рано повернувся з роздягальні разом з ще двома тренерами. Інна Кочубей і зовсім була половину гри з посмішкою на обличчі. Але є відчуття, що завдання було поставлене перед командою дуже цікаве: перевершити результат збірної Іспанії в грі з Болгарією, про що до кінця матчу можна було здогадатися.
Третю чверть болгарки почали досить жваво, мабуть намагалися скоротити розрив, але проблема була в тому, що у них банально не виходило робити точні кидки, зрідка потрапляла Христина Іванова і Радостина Дмитрова, Стойчева й зовсім стала часто втрачати м'яч при проході в атаку. За перебір фолів у нашої команди була видалена Валерія Бережинська. Практично завжди на підбиранні Українська збірна була кращою, причому на обох половинах майданчика, в цьому компоненті болгарки не могли з нами конкурувати зовсім. Анна Ольховик стала частіше кидати трьох очкові, але вони у неї щось з ними не склалося. Зате в ударі сьогодні була Ягупова, яка знову за короткий проміжок часу набрала 10 очок. У неї простежуються практично стовідсоткові попадання з трьох очкової зони, трохи лівіше від дуги. Дивно було, що болгарки майже не заважали їй цього робити раз по раз. Після чергового кидка Ягуповій, Стефан Михайлов знову взяв перерву, мабуть намагався пояснити своїм підопічним що потрібно робити в захисті. Це рішення спонукало гостей заробити 4 очка, але їхні старання були просто перебиті трьома очками від Ольги Яцковець і черговим трьох очковим від Ягупової. У підсумку третя чверть остаточно вбила інтригу в грі: 71-31, плюс 40, саме таким став гандикап нашої команди. В активі Ягупової перед фінальною десятихвилинкою було вже 36 очок.
В останній чверті непогані проходи під кільце почала демонструвати Д'Андра Мосс і Ольга Яцковец, яка закидала переважно з підборів. Олена Самбурська поміняла Аріну Білоцерківську і стала демонструвати відмінну гру. У свій актив ще додала 5 очок Аліна Ягупова та пішла на заслужений відпочинок. За час, що залишився на паркеті непогано себе зуміла проявити в атаці Катя Римаренко та Віта Горобець. Без Ягупової в грі болгарки відчули трохи впевненості в собі і стали агресивнішими діяти, що вилилося в 6 набраних очок Віоліною Кочовою і 5 від Христини Іванової, але цього було замало для того, що б нав'язати нашим дівчатам хоч якусь конкуренцію. Підсумковий рахунок 99: 44, що по суті становить розрив в 50 очок, рівно з такою ж різницею збірна Іспанії здолала Болгарію чотирма днями раніше: 42:92. Просто магія цифер виходить. Що Стосується іспанок в цей вечір, ті в Мадриді просто знищили Нідерланди зі страшними і вражаючим уяву рахунком 92:26. На Чемпіонат Європи з груп виходять на пряму лише переможці і 6 друге місць з 8, на даний момент ми другі, перше місце в цьому рейтингу мають росіянки, за нами по порядку йдуть Словенія, Чехія, Білорусь, Хорватія, поза Євро поки що знаходяться Словаччина і Великобританія.
В результаті Ягупова за гру набрала 41 очко, 4 передачі та 9 підбирань, провівши 33 хвилини на полі. Мосс заробила 11 очок і 10 підбирань. Третьою за результативністю стала Олена Самбурська 11 очок, 2 передачі та 3 перехоплення. У гостей кращою була Вікторія Стойчева з 8 очками, 2 перехопленнями та 7 підбираннями.
Що ж далі?
А далі 10 січня нашій команді доведеться приймати вдома грізну Іспанію, яка поки лідирує в нашій групі за рахунок кращої різниці закинутих та пропущених, грати з ними буде вкрай непросто. У них більш збалансована команда, там набір очок як правило між собою розподіляють 2-4 гравця. Щось схоже на сучасний Голден-Стейт Воріорз, тільки жіночий аналог. У будь-якому випадку протистояння очікується дуже цікаве.
Хочеться відзначити те, що організатори матчу виділили окремі місця недалеко від майданчика для людей на інвалідних візках, впускали їх через службовий вхід до палацу спорту, що значно полегшувало їм шлях до перегляду баскетбольного торжества. За це величезне людське спасибі!
Автор-Ярослав Куліш.
Показати більше...

6752 6753
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

УКРООООООПИИИИИИИ

6734
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

КОМЕНДАНТСКИЙ ЧАС НА ПРАЗДНИКИ НЕ ОТМЕНЯТ. ПОЭТИЧЕСКИЙ КОНКУРС "МОЙ МИЛЫЙ КРАЙ" - ЦЕЛЕВОЙ ПРОЕКТ ПО "ВОССОЕДИНЕНИЮ ДОНБАССА". СЕПАРАТИСТЫ НАЧАЛИ НОВЫЙ ЭТАП БОРЬБЫ ЗА ЭЛЕКТОРАТ.
Руководители самопровозглашенной «ДНР» сомневаются, что комендантский час на период новогодних праздников будет отменен. На текущий момент, в «Народном Совете» рьяно обсуждается решение касательно этого вопроса. Большинство «народных депутатов» считают, что угроза возобновления боевых действий вс... е еще очень велика, а потому думают, что людям «безопаснее сидеть дома, чем шататься по улицам». За последние два дня, интенсивность обстрелов существенно снизилась, что наводит на мысль о новых переговорах, которые приблизят конфликт к политическому урегулированию.
В Донецке продолжается проведение поэтического конкурса «Мой край - моя душа», который проводится «министерством культуры» т.н. «ДНР» и в рамках Гуманитарной программы по «воссоединению народа Донбасса». К участию в конкурсе приглашаются люди со всей области. Конкурс стартовал 1 октября 2017. Как сообщила заведующая отделом социокультурной деятельности Донецкой республиканской библиотеки для молодежи Татьяна Чекина, в оргкомитет конкурса уже поступило более 60 заявок из 11 оккупированных городов, с 2 российских, а также с территории Донецкой области, подконтрольной Украины 4 города.
«Вся информация о ходе конкурса размещается в группах библиотеки в социальных сетях. Там публикуются работы на конкурс. При этом имена участников не разглашаются », - подчеркнула Татьяна Чекина в телеинтервью.
К участию в конкурсе приглашаются люди в возрасте от 16 до 35 лет, проживающих на территории ОРДЛО и неоккупированной части Донецкой области. В период с 16 по 22 декабря состоится подведение итогов конкурса и награждение победителей денежными премиями и дипломами. Таким образом, руководство т.н. «ДНР» приступило к новому этапу борьбы за умы и сердца людей. Пока боевики «1-го армейского корпуса ДНР» ведут войну с нашими солдатами, «политические деятели» начали тыловую битву, и развивают мощную поэтическую пропаганду в сторону «ДНР».
Это действительно реальный просчет. Донецк и все захваченные сепаратистами города постепенно включают в проект «СССР 2.0.» Поэтический конкурс направлен не только на выражение любви к родной земле. Некоторые стихотворения на тематику #донецкукраина не допустили к участию из-за «разжигания межнациональной розни» и «экстремизма», соответственно, выражение симпатии к украинскому Донецку здесь не приветствуется. Единоличие мысли – вот теперешняя система «ДНР».
Данный проект доказывает, насколько сильно в регионе растет коэффициент «советизации» населения.
Автор - В. Юнонский.
Показати більше...

6731 6732 6733
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

РЕНЕСАНС 90-Х
Майже кожного дня у мирних містах лунають постріли, вибухи, замовні вбивства, пограбування. Друзі, нічого Вам не нагадує?
З огляду на загалом надважку ситуацію у будь-якій суспільній сфері чи галузі все вище підіймає голову та зухвало заявляє про себе криміналітет: поодинокі дрібні злодюги, шахраї усіх різновидів, аферисти та організовані злочинні угрупування. Наразі і не важливо чи є вони підконтрольні та керовані «народною поліцією» в цілому або ж істинними автономним... и групами осіб об’єднаними спільним прагненням збагачення та жагою до влади. Діють вони за безсмертною формою: «розділяй та володарюй». Для прикладу, візьмемо лишень останній місяць і виключно найбільш резонансні справи, залишаючи поза увагою більш дрібні та менш помітні кримінальні провадження. Отже:
1. Вбивство відомого лікаря, волонтера, військового та громадської активістки Аміни Окуєвої;
2. Розстріл з автомату Калашникова бізнесмена у Харкові;
3. Невдале пограбування, а як підсумок перестрілка, вибухи гранат та п’ять поранених працівників поліції у Дніпрі;
4. Теракт і замах на депутата радикальної партії Ігоря Мосійчука;
5. Стрілянина у ресторані в Києві.
Повторюсь, це лише найбільш гучні справи і лише за останні декілька тижнів. Висновок напрошується сам по собі: в Україні активізувалися і набирають обертів бандитські війні, мають місце неодноразові спроби розподілу сфер впливу, відбуваються замахи на життя, перестрілки та, навіть, теракти.
На моє переконання до цього призвело багато факторів але я оголошу тільки но декілька з них:
1. Майже неконтрольований обіг зброї та захмарна її кількість внаслідок війни;
2. Бездіяльність, не реформованість та невміння чи небажання МВС протистояти організованому бандитизму;
3. Важке економічне становище яке спонукає українців йти на неправомірні дії.
Розрекламована реформа МВС – лишень фікція. Відбулася «реформа форми і зовнішнього вигляду». Інші ж проблеми як були так і залишилися. Звісно, зараз я не накидаю клеймо на усіх співробітників поліції та їхнє керівництво. Безперечно, серед них є і гідні люди котрі щоденно виконують свою важку і ризиковану роботу. Однак, у цілому, реформи не відбулися. Тому виникає логічне питання: якщо собаці змінити нашийник хіба це змінить саму собаку? Питання видається мені риторичним.
До чого я все це веду? Висновки з усього вищесказаного робіть самостійно. А я хочу підняте ось яке питання. Для злочинців не є проблемою придбати зброю чи вибухівку – було б бажання. А як, з огляду на ситуацію в цілому, може себе захистити звичайна пересічна людина, якщо згідно нашого законодавства навіть оформити травматичну зброю надто тяжко і далеко не кожен це може зробити. ЯК і головне ЧИМ простій смертній людині захищати СЕБЕ і СВІЙ ДІМ? Ось це питання, на превеликий жаль, залишається відкритим.
Друзі, як Ви вважаєте, чи потрібно в Україні легалізувати зброю?
Автор - Хорт
Показати більше...

6730
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ВІдео у форматі 360 - УКРАЇНА: АРМІЮ ПУТІНА МАЄ БУТИ ЗУПИНЕНО, німецьке видання Bild. Використовуйте сенсор (курсор), щоб рухати напрямок відео
https://www.youtube.com/watch?time_continue=347&v=6-zuHJF4apE

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
Into Nation на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #666666; } .interestItem, .topPanel { background-color: #666666; } .topPanel__logo { background-color: #666666; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #666666; } .avatar_default { background-color: #666666; } .sideMenu__itemLink { background-color: #666666; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #666666; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #666666; } .discover_icon { background-color: #666666; } .discover_icon:after { border-color: #666666; } .dialogsListItem__bg { background-color: #666666; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #666666; } .button:active:after { border-color: #666666; } .button:active { color: #666666; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #666666; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #666666; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #666666; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #666666; } .mainPage__name { color: #666666; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/5017_1509205431_lzqf1v.jpeg); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Into Nation
 
 • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
 • Українська
 • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.