ДО КОЖНОГО ЗНАЙДЕ КЛЮЧИК
У 33 роки його вперше обрали головою сільської ради. Через десять років він став лідером уже об’єднаної громади. Хоч і досі кажуть, що бідні об’єдналися з бідними, проте їхній очільник не втрачає оптимізму. 27 жовтня Юрій Безродний, голова Китайгородської сільської ради, святкуватиме 45-річчя в колі найдорожчих людей. Із якими здобутками прийшов до цього невеличкого ювілею, напередодні дізнавався «КлюЧ».
http://klyuch.com.ua/articles/…/do-kozhnogo-znayde-klyuchyk/

6607
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ПЕРЕКРИЛИ КИСЕНЬ
Усі погожі дні минулого тижня мешканці приватного сектору труїли людей. Ско­ри­став­шись гарною по­го­дою, ґазди при­сту­пили до при­бирання своїх городів та домо­госпо­дарств до зими. І це нормально, але не нормально те, що вони підпалили сміття. Та враховуючи те, що вітер був спрямований на місто, тому дим заполонив увесь каньйон, Біланівку, Польські фільварки та центр міста. Кам’янчани просто задихалися від нестачі кисню і чадного диму, а люди, котрі хворіють на різні х... вороби дихальної системи, просто мліли від такого господарювання. Кілька днів стояла димова завіса, реагування – нуль. Бо ж вихідні були. Пожежні не виїжджають, бо їм на виїзд слід брати дозвіл в області, поліцейським необхідно вказувати точну адресу, а звідки ж ти ту адресу дізнаєшся, якщо багаття розпалене на другому боці каньйону і березі річки? Але ж на яку суму можна поповнити місцевий бюджет, якщо добряче попрацювати в період, коли палять листя і взагалі ще можна зберегти здоров’я людей? Напевне, це нікому не цікаво. Уявіть собі, який підйом на людських хворобах матиме аптечна мережа в період спалювання листя, бо ж хочеш не хочеш, а за порятунком, тобто ліками, до аптеки помчаться люди. Тож замисліться, ґазди, чи варто шкодити не лише комусь, а й собі та своїм дітям.
Директор КП «Муніціпальна поліція» Петро Солярик вкотре нагадує, що вдихання диму від спалювання опалого листя та залишків рослинності може завдати непоправних наслідків здоров’ю дітей та людей похилого віку. Тож, шановні мешканці приватного сектору Кам’янця-Подільського та населених пунктів, прилеглих до міста, замисліться, що при спалювані листя чи решток рослинного походження і напрямку диму на житлові масиви міста «Муніципальна поліція» буде направляти листи у відділення поліції для притягнення до адмінвідповідальності тих, хто здійснює спалювання.
Згідно з Кодексом України «Про адмінправопорушення», за спалювання листя встановлені чималі штрафи – від 340 до 1360 грн, а на посадових осіб – від 850 до 1700 грн.
Опале листя слід збирати в поліетиленові пакети і складувати на зеленій зоні для того, щоб його не роздувало вітром і легше було проводити навантаження на причепи.
Не потрібно складувати листя біля бордюра проїжджої частини дороги, оскільки при дощі його змиває і забиває решітки ливнеприймальника, внаслідок чого на дорозі з’являються затори води.
Категорично забороняється викидати листя в контейнери для твердих побутових відходів тому, що в забиті контейнера листям неможливо висипати сміття.
Тетяна ШУХАНОВА.
Показати більше...

6606
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Газета "КлюЧ" 27 жовтня 2017 р.

6605
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

БАЛОТУЮТЬСЯ ЧИ ВПЕРШЕ ЧУЮТЬ?
Перші навколовиборчі скандали.
Представники громадянської мережі «Опора», якій Центральна виборча комісія надала офіційний дозвіл мати спостерігачів на виборах та проводити моніторинг виборчого процесу, встановили, що частина кандидатів від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» на виборах у деяких громадах Хмельницької області не подавала заяв для реєстрації їх кандидатами. Як з’ясувалося, всі «укропівці» в 2015 році балотувалися в депутати до Хмель... ницької міської ради.
http://klyuch.com.ua/…/pol…/balotuyutsya-chy-vpershe-chuyut/
Показати більше...

6603
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ
Набув чинності Закон України від 03.10.2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Відповідно до ухваленого Закону, управлінням проведено осучаснення раніше призначених пенсій за єдиними правилами обрахунку із використанням показника середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3764,40 грн та застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%. Також проведений перерахунок п... енсійних виплат у зв’язку із застосуванням показника прожиткового мінімуму, збільшеного з 01.10.2017 року до 1452 грн.
Перерахунок здійснений автоматично за матеріалами пенсійних справ і не потребує додаткових звернень громадян до органів Пенсійного фонду. Загалом підвищення торкнулось 47,3 тис. пенсіонерів Кам’янеччини. Розрахунок проводився індивідуально по кожній пенсійній справі.
Починаючи з 11.10.2017 року до 25.10.2017 року, виплату підвищених пенсій буде проведено одночасно за двома відомостями. Доплата до виплати, здійсненої з 04.10.2017 року до 10.10.2017 року в старому розмірі, буде проведена за окремими відомостями до 25 числа поточного місяця.
Варто зазначити, що пенсіонери, розмір підвищення у яких склав менше 140 грн, отримають доплату в листопаді поточного року.
Зоя КАЦАП, начальник Кам’янець-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області.
Показати більше...

 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

«ТРАВМА» ОТРИМАЛА ВІЗОК
18 жовтня головний редактор газети «Ключ» Тетяна Шуханова передала травматологічному відділенню міської лікарні №1 сучасний візок для транспортування хворих від дверей лікарні до власне приміщення травмопункту. Відвідувачі медзакладу скаржилися на те, що важко доставляти їхніх травмованих родичів. Газета «КлюЧ» звернулася до українців в Канаді, які й передали візочок. Травмопукт нині конче потребує ще й каталки, бо існуюча вже фізично зношена.
Валерія СУШИЦЬКА.

6602
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

КОЛУБАЇВЦІ ЗАПАЛЮЮТЬ ЗІРКИ
На Кам’янеччині є декілька населених пунктів з подібними назвами. Їх часто плутають, почувши вперше, хоч ті й знаходяться в різних куточках району. Наприклад, Суржа і Суржинці, Лісківці та Лисківці, Привороття і Привороття-2, Шустівці та Шутнівці, Колубаївці та Колибаївка.
http://klyuch.com.ua/…/socie…/kolubayivtsi-zapalyuyut-zirky/

6601
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ІГОР ГАЙ: «Я ГОТОВИЙ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. А ВИ?»
У житті кожному відведена своя стежка – хтось має талант ремісника, інший – педагога, когось доля нагороджує покликанням лікувати людей, а когось – ними керувати. У будь-якому випадку легких шляхів не буває, бо кожен з них перевіряє тебе на міцність духу, на характер і витримку, на вміння працювати в команді, перемагати й ділити радість перемоги зі всіма.
На шлях перевірки ступив і наш сьогоднішній співрозмовник, кандидат на посаду Сло... бідсько-Кульчиєвецького сільського голови Ігор Гай.
http://klyuch.com.ua/…/igor-gay-ya-gotovyy-do-vidpovidalno…/
Показати більше...

6600
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Що таке платформа для реалізації ідей громади і як стати її учасником? На ці запитання давала відповідь координатор проекту електронної системи «Громадський проект» Катерина Борисенко, яка перебувала в Кам'янці-Подільському.
Під час презентації проекту пані Катерина наголосила на тому, що Громадський бюджет – це інструмент активних громадян для зміни свого міста на краще. Кам’янець-Подільський став 150-им містом, де реалізується ця ініціа... тива. Уже найближчим часом свій проект кожен охочий зможе подати на Інтернет-ресурсі kam-pod.pb.org.ua. Тут можна буде проголосувати за ідею, ознайомитися з проектами інших учасників та додатковою інформацією, в тому числі фінансуванням.
Проекти, які найбільше підтримають кам’янчани шляхом голосування, будуть реалізовані містом під контролем авторів та громадськості. Однак координатор платформи наголошує, що Громадський бюджет – це не лише збір підписів чи голосування, а комунікація людей навколо ідеї.
Одразу після презентації проекту було проведено навчання, як працювати в системі операторів та модератора електронної системи супроводу Громадського бюджету нашого міста.
Показати більше...

6599
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

КАМ’ЯНЕЦЬ ВІДКРИТИЙ ДЛЯ СВІТУ
17 жовтня під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств, до якої входить 47 представників.
На початку зібрання Михайло Євстафійович представив нових членів Ради – директора КП «Кам’янець-Подільська міська друкарня» Миколу Гучика, генерального директора БК «Нова Будова» Олександра Зайця, в.о. директора ДП НТК «Завод точної механіки» Артура Ляшенка та начальника відокремленого підрозділу «К... ВС-УКРАЇНА» Юрія Хамайдюка.
Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська презентувала бізнес-заходи, які проходитимуть у нашому місті. Так, 10 листопада планується проведення бізнес-форуму «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для Вас», в рамках якого пройдуть презентації зовнішньоекономічних можливостей нашого міста, досвіду Канади у сфері бізнес-культури, підписання угод і договорів. А також конкурс бізнес-проектів – 99-та «Битва стартапів» для тих, хто має ідею і бажає втілити власний проект.
Міський голова наголосив на проблемі фінансування професійно-технічних навчальних закладів і коледжів. Якщо цього року виділення коштів на ПТУ зняли з міських бюджетів і перекинули його на обласні, то фінансування коледжів, а їх в Кам’янці їх шість, вже в наступному році може лягти на плечі міста. Тому вирішено напрацювати спільне звернення до вищих органів влади з проханням посприяти у вирішенні цього болючого питання.
Показати більше...

6598
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ГОЛОВА І ДЕПУТАТИ РОЗПОЧАЛИ З КЛАДОВИЩА
Минулої п’ятниці міський голова Михайло Сімашкевич разом із депутатами та журналістами оглянули п'ять об'єктів, де за останній час було проведено ремонтні роботи.
Розпочали оглядини з міського кладовища, якому вже понад сорок років. Цього року було виготовлено проект на його капітальний ремонт, який передбачав облаштування нових секторів. Також встановлено доріжки, частину огорожі, бортовий камінь. Отже, тепер місць на кладовищі виста... чить ще на 25 років, а підготовленого сектору – на один рік.
Також презентували одинадцяте нове перехрестя вулиць Суворова і Тімірязєва. Його облаштовано за правилами дорожнього будівництва, відразу прокладено водовідведення, тротуари, пішохідні переходи, з'їзди, власне перехрестя. Просто на перехресті підприємець Андрій Конюшенко, виробник плитки і керівник підрядної організації, яка проводила роботи, передав міському голові гарантійний лист на 20 років про експлуатацію цього перехрестя. А це означає, якщо за цей час, десь вищербиться плитка, чи з нею щось станеться, то підприємець негайно недолік усуває. Тобто, влада 20 років забуває про будь-які проблеми із цим перехрестям. Така ж ситуація і з кварталом від проспекту Грушевського до Гагаріна на вулиці Драгоманова. Тут наперед було замінено всі потрібні мережі, які прокладені просто посередині дороги, і облаштовано водовідвідні канали та пандуси. Наразі виконуються роботи з облаштування тротуарів.
Наступним став об’єкт оглядового майданчика в парку на Руських фільварках. Завдяки кам'янчанину Олександру Шушковському, котрий вже проживає в Канаді, в пам'ять про своїх покійних батьків він облаштував ще одне місце відпочинку. Тут неповторний краєвид, замощені, крім майданчика, ще й доріжки до нього, а також є довжелезна лавка для відпочинку і 9 ліхтарів. Навколо очищена територія від хащів та вже висаджено 60 кущів ялівцю. Сподіватимемося на свідомість приватного сектору, що ялівець залишиться на своєму місці, а не перекочує на їхні подвір’я.
Влада теж підключається до благоустрою. У планах – розчистити навколишню територію паркової зони та облаштувати пішохідні доріжки й урни. За словами міського голови, в місті з’явиться ще один відпочинковий куточок та місце для фотографування.
Побували також і на вулиці Кузнечній, що в Старому місті. Тут завершено відновлення з автентичних матеріалів дороги та тротуару, а також встановлено п’ять ліхтарів. Усі переконалися, що проведені роботи зроблено добре.
Показати більше...

6597
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ІНІЦІЮЮТЬ РЕФОРМИ
Аграрна партія ініціює реформування шкільної освіти
17 жовтня в Кам'янець-По­діль­сь­кому національному університеті ім. І.Огієнка з ініціативи Ради з питань освіти і науки Аграрної партії пройшов круглий стіл «Реформуємо освіту знизу».
У засіданні взяли участь лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, голова Кам'янець-Подільської районної парторганізації Ігор Гай, освітяни, керівники навчальних закладів з різних регіонів України.
Нещодавно Верховн... а Рада ухвалила Закон «Про освіту», потреба в якому давно назріла. Однак освітня реформа, що є визначальною для майбутнього України, поки що залишається дискусійною. Ініціативна група Аграрної партії ставить за мету організувати реформаторський «рух знизу». Під час засідання присутні обговорили один із восьми складників системи освіти – повну загальну середню освіту.
«Актуальність роботи над цим сегментом, у першу чергу, зумовлена проблемами в освітній сфері, що виникають в процесі децентралізації. Йдеться про спроможність новостворених громад утримувати школи, закриття некомплектних шкіл, створення опорних шкіл та їхніх філій. По завершенні цього етапу ми візьмемо до опрацювання такі складники, як професійна та фахова освіта», – пояснює керівник проектів і програм Центрального апарату Аграрної партії Оксана Мусієнко.
Учасники круглого столу представили приклади успішних педагогічних практик та визначили можливі шляхи динамізації розвитку місцевих освітніх систем.
«Освітня реформа покликана сформувати національні цінності і закласти сенси майбутнього України. Школи і виші мають стати лабораторіями, що програмують успіх країни. Адже сучасна економіка неможлива без науки, інноваційних підходів, які починають народжуватися за шкільною партою. Тому зараз кожен крок реформи має бути проаналізовано і скориговано, щоб вона дала максимальний ефект», – переконаний Віталій Скоцик.
За підсумками круглого столу присутні напрацювали план дій в рамках проекту «Реформуємо школу знизу» та сформували ключові концепти оцінки нового Закону України «Про освіту».
Показати більше...

6596
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

НОВОВВЕДЕННЯ З ПАСПОРТИЗАЦІЇ
19 жовтня управління надання адміністративних послуг (ЦНАП) Кам'янець-Подільської міської ради одне з перших в Хмельницькій області розпочало прийом документів з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.
http://klyuch.com.ua/…/soc…/novovvedennya-z-pasportyzatsiyi/

6595
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

РЕПОРТЕР ПРОДОВЖУЄ КРОКУВАТИ РУСЬКИМИ ФІЛЬВАРКАМИ
ДАЧНА
Перша її назва Мала Покровська. Постановою президії Кам’янець-Подільської міської ради 9 квітня 1936 року Малу Покровську перейменували на Честь Дем’яна Бєдного (Юхима Придворова) – російського поета і байкаря. Частину творів Бєдного 1920 року переклав Микита Годованець у Кам’янці, і вони були видані збіркою «Байки та вірші». У списку вулиць від 23 вересня 1949 року вулиця фігурує як Дачна.
http://klyuch.com.ua/…/reporter-prodovzhue-krokuvaty-rusky…/... Показати більше...

6593
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

СЛАВНИЙ ЮВІЛЕЙ ЧАРОДІЯ ПІСЕННОГО СПІВУ
(До 70-річчя Івана Михайловича Нетечі).
Ім’я Івана Нетечі добре відоме не лише в нашому співучому місті, області, Україні, а й за її межами. Народився 20 жовтня 1947 р. у с.Бедриківці на Городоччині. З дитинства пісня назавжди увійшла в його життя. Навчався в місцевій 8-річці, Городоцькій середній школі №1, Кам’янець-Подільському училищі культури, на музично-педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського педагогічного інституту. Навчав дітей ча... рівного пісенного співу у місцевій середній школі №1. Створив учнівський хор «Ровесники».
http://klyuch.com.ua/…/slavnyy-yuviley-charodiya-pisennogo…/
Показати більше...

6592
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

АЛЕЯ ЗЛАГОДИ
Напередодні Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника України учні 4-Б класу НВК №14 спільно з батьками та класним керівником Наталією Олександрівною Хоміч висадили «Алею Злагоди» з туй. Бо ж, там, де є злагода, там буде мир, щастя і любов.
Акція пройшла весело та жваво. Кожен прагнув долучитися до доброї справи. На завершення заходу в теплому колі класної родини відбулося чаювання.
– Усі отримали море позитивних емоцій та незабутніх ... вражень. Сподіваємося, що всі саджанці на нашій алеї приживуться та стануть доброю згадкою про наші шкільні роки!, – вірять учні 4-го В класу.Показати більше...

6591
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

АГРАРІЇ ПОВИННІ ВМІТИ ВСЕ
Вже втретє в ПДАТУ проводиться «AGROUNIFEST».
Започатковано фестиваль 2015 року задля об’єднання студентів, підвищення рейтингу освіти на Поділлі, активізації і популяризації творчої діяльності аматорських колективів у навчальних закладах. Фестиваль тривав 4 дні і до нього долучилися, окрім українських вишів Хмельницького, Житомира, Харкова, інших держав – Молдови та Румунії. 25% учасників фестивалю – це власні студенти ПДАТУ, а 75% – з інших навчальних закл... адів. Учасники бралиь участь не лише в художній самодіяльності, але й у спортивних змаганнях. Понад 400 учасників представили свою творчість у декоративно-вжитковому, театральному, інструментальному, вокальному і хореографічному мистецтві.
А сьогодні, 20 жовтня, пройшов атовпробіг з нагоди Дня автомобіліста на вулиці Шевченка, старт – перед головним корпусом ПДАТУ. З приводу фестивалю прес-конференцію дав ректор університету Володимир Іванишин.
Володимир Васильович зазначив, що жовтень в університеті перенасичений різними подіями і заходами, бо він вважає, що студенти не лише мають добре вчитися, але й вміти добре проводити дозвілля.
І ще ректор похвалився, що після Нового року 500 студентів університету зможуть навчатися в польських вишах і отримати не лише український диплом, але й європейського зразка. Практику вони проходитимить на 5-ти потужних підприємствах, 300 з них отримають підйомні, а 200 – гарантовано будуть мати робоче місце, в тому числі й у Португалії. Можливість навчатися отримають ті, хто знає польську і англійську мови. На запитання, чи не турбує ректора відтік молоді з України, він повідомив, що молодь там вивчиться, заробить гроші і вкладе його в українську економіку. А це велика справа.
У останній день «Агроуніфесту» біля головного корпусу відбулася ярмарка-виставка товарів сільськогосподарської продукції. Тут можна придбати продукти бджолярства, молочні, м'ясо-ковбасні вироби, хлібобулочні за ціною виробника.
Показати більше...

6590
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

«АБЕТЦІ» – 20, СИСІНУ – ВІДЗНАКУ
Цієї неділі кам’янецьке видавництво «Абетка» відзначило 20-річчя.
За роки роботи «Абетка» видала тисячі книг і чимало з них про рідне місто. Більшість з цієї літератури – історичного, краєзнавчого та туристичного змісту. Немало книг лежать не лише на полицях місцевих бібліотек чи у приватних колекціях, але й подаровані гостям з-за кордону, котрі приїжджають до нашого міста з офіційними візитами. А тому можна сміливо стверджувати, що видавництво «Абетк... а» робить свій внесок у популяризацію Кам’янця далеко за його межами.
За це і подякував колективу міський голова Михайло Сімашкевич, а директору «Абетки» Ярославу Сисину вручив відзнаку «За заслуги перед міською громадою».
Показати більше...

6589
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

КАМ’ЯНЦЬ ЗУСТРІЧАЄ ІТАЛІЙСЬКОГО ПІАНІСТА ТА «ВАР’ЯТИ»
«Сергій Борткевич та його містичне повернення в Україну» або «Український Рахманінов». Так зараз пишуть багато газет про геніального українського композитора, піаніста, педагога у вигнанні, який більш відомий за кордоном, аніж на своїй батьківщині.
Цього року виповнилося 140 років з дня його народження. Ювілейну дату відзначали в столиці України фестивалем, на якому лунали його твори в різних виконаннях, та на різних концертних ма... йданчиках. У рамках Міжнародного музичного проекту Сергій Борткевич «не оминув» і Кам'янець-Подільський.
27 жовтня, о 18:30, кам'янчани та гості міста матимуть змогу переконатися в геніальності композитора. Спеціальний гість концерту – італійський професор, піаніст Альфонсо Сольдано – автор книги, присвяченої життю та творчості С.Борткевича. Ідейники та ініціатори цього цікавого та важливого міжнародного проекту є учасниками концерту, це – аспіранти Національної академії ім. П.Чайковського Євген Левкулич та Темур Якубов.
Також 27 жовтня в актовій залі коледжу ПДАТУ, о 19:00, перше україномовне гумористичне шоу «Вар’яти» представить свою нову програму. Відомий шоумен, телеведучий і волонтер, котрий неодноразово бував у нашому місті й допомагав Центру розмінування, зі своєю командою знову виступить в Кам’янці-Подільському. Обіцяють, буде весело!
Показати більше...

 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

«ЄВРОРЕГІОН» ДНІСТЕР» ПРИЙШОВ НА ПОДІЛЛЯ
17 жовтня міський голова Михайла Сімашкевича підписав угоду про співробітництво з громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».
Цією угодою сторони задекларували готовність до співпраці в таких сферах, як управління територіальною громадою, стратегічне планування, грантова діяльність, освіта, наука, культура і спорт; охорона здоров’я; розвиток туристичної привабливості територій, розвиток міжнародної співпраці.
«Єврорегіон «Дністер» – ... організація, яка охоплює своєю діяльністю регіони України, Польщі, Молдови та Румунії і основним завданням якої є активізація міжнародної грантової діяльності. Зокрема, пошук грантів для органів місцевого самоврядування та територіальних громад. Упродовж свого існування «Єврорегіон «Дністер» реалізував більше 50-ти проектів на загальну суму понад 1 млн євро.
Такі ж угоди підписали Кам’я­нець-Подільська районна рада та Новоушицька об’єднана територіальна громада.
Показати більше...

6587
 1  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
Маріна Худзінська на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/1962_1495196882_jnxc21.JPG); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Маріна Худзінська
 
 • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
 • Українська
 • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.