А Ви знаєте що потрібно робити, щоб уникнути помилок, треба напрацювати досвід. А щоб напрацювати досвід, потрібно робити помилки! Йдемо набувати досвіду)

 11  
 1  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ))))
ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ))))))
https://jerelia.com/uk-ua/catalog/?ref=1165446

3723
 2  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Мало хто із нас замислюється, яку кількість миючого засобу ми з'ідаємо кожного дня із їжею, я Вам скажу, по статистиці 250 мл у рік, а за все життя 20 літрів. Багато?, не мало, а тепер давайте подумаєм із чого зроблені ці миючі засоби?- Е,Е,Е... А тепер порозмишляємо чому у мене, моєї дитини, родини гастрити, а ше гірше язви... Цікаво, звідки воно взялося?.. Ми самі труємо себе і своїх дітей. У магазині ми думаємо, що на такому продукті можна і з економити, яка різниця чим мити посуд, купує... мо за 15 грн 1літр, приходимо до дому і труємо своїх дітей. Потрібно користуватися натуральною продукцією. Не так і давно я відкрила для себе досить якісний продукт безфосфатний миючий засіб від Джереліі. Що можу сказати, порівняно із фейрі, то пінеться не так, але це не впливає на якість відмивання. Не повірите, але у складі немає жодної Е. Запах нейтральний, не насичений. А найголовніше, здоров'я моєі родини залишиться в нормі. Бережіть себе і своїх близьких користуйтесь якісною продукцією. Придбати продукт можна зі скидкою можна зареєструвавшись https://jerelia.com/?ref=1165446Показати більше...

3833
 4  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Все буде не так, як ми вирішимо. Все буде тоді, коли ми наважимося.

 13  
 3  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

)

3650
 2  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Я хочу по більше сонця!:):):)

2533
 8  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

«МЕЛЬПОМЕНА» НА ФЕСТИВАЛІ «КАЗКА У ГАЮ»
Традиційний щорічний Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю» – це час, коли театральні колективи з різних куточків України дивують казковими театральними постановками.
Минулого тижня у Львові зразковий драматичний гурток «Мельпомена» Центру дитячої та юнацької творчості здобув перемогу у номінації «Цікаве сценічне вирішення актуальної теми». Актори представили авторську казку «Будиночок для Кузьки», на... писану керівником гуртка Людмилою Сухановою. Юні актори Наталка Воєвода та Варвара Кравченко отримали дипломи в номінації «За краще виконання ролі». Людмила Суханова отримала подяку «За плекання творчої молоді – майбутнього України».
Фестиваль уже 14 років тішить маленьких відвідувачів та дарує нагоду зустрітися з улюбленими казковими персонажами. Окрім казкових вистав, діяли 5 тематичних зон, де можна не лише розважитися, але й опанувати нові творчі вміння. У складі журі були професійні актори, режисери, театрознавці, спеціалісти з галузей культури, літератури.
Показати більше...

4061
 3  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ
1 червня в РЦКМ «Розмай» відбулося районне свято «Сузір’я талантів», на якому вшановували тих, хто досягнув у своїй творчості неабияких висот. Вітали розумних, кмітливих, допитливих, одним словом – талановитих. Привітали переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, наукових керівників, вчителів, керівників гуртків, які плекають молоді обдарування, а також тих, від чиєї підтримки залежить розвиток юних талантів на Кам’янеччині.
На святі були присутні го... сті, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління, депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко, голова РДА Василь Сукач, т.в.о. першого заступника голови Маріанна Великохатько, голова райради Борис Бец, заступник голови райради Віктор Кривак, начальник відділу освіти РДА Олена Пронозюк; голова РО профспілки працівників освіти та науки Дмитро Желізник.
Переможці Всеукраїнських та обласних олімпіад з навчальних предметів, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України та інших різноманітних конкурсів МАН, переможці Всеукраїнських та обласних творчих конкурсів, юні танцюристи, співаки та художники були нагороджені грошовими преміями. Завдяки юним талантам наш район отримав перше місце в області та друге місце у Всеукраїнських масових заходах з художньо-естетичного напрямку.
Юлія СТЕПАНЮК, методист районного Будинку школяра.
Показати більше...

4062
 6  
 1  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

РІЧНИЦЮ ВІДСВЯТКУВАЛА «ТУРБОТА»
6 травня, на гарно доглянутій, щедро засадженій квітами території ТЦСО (нсп) «Турбота», було багатолюдно. Урочистості святу додавав військовий оркестр, який на високому рівні виконував марші та інші твори, чим піднімав загальний настрій присутнім. Сюди прийшли люди, щоб привітати чудовий колектив соціального центру з річницею з дня його народження.
http://klyuch.com.ua/articles/society/richnytsyu-vidsvyatkuvala-turbota/

4063
 4  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ТВОРЧІ ЗВІТИ ГУРТКІВ
У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися творчі звіти колективів. Була представлена широка палітра дитячих творчих досягнень, розмаїття жанрів та репертуару, фантазія керівників і натхнення вихованців.
Народну хореографію – невід’ємну частину національної культури представили ансамбль народного танцю «Гілея», гурток народного танцю «Горличка», гурток народного танцю «Барвінок».
Незрівнянний емоційний заряд отримали глядачі від зустрічі з вихованцям... и гуртка вокального співу «Веснянка». Вихованці зразкового лялькового гуртка «Рукавичка», зразкового драматичного гуртка «Мельпомена», гуртка сучасної драми «Тандем» дарували глядачам величне слово та неповторну самобутність театрального мистецтва.
Завітали на родинне свято до Дня матері сім’ї вихованців народного художнього колективу «Колорит» та гуртка сучасної драми «Тандем». Усі матусі отримали подарунки, зроблені руками власних дітей. Атмосфера свята була щирою, теплою та затишною. Також свій звіт у форматі родинного свята продемонстрували вихованці гуртка масовиків-витівників «Грайлик».
Вихованці науково-технічного відділу демонстрували свої здобутки широким розмаїттям виробів та експонатів. А похвалитися є чим, адже за 2016-2017 навчальний рік моделісти, винахідники, конструктори поповнили призову скарбницю закладу 22 дипломами всеукраїнських конкурсів і змагань та 58 – обласних. Вихованці гуртків «Конструювання повітряних зміїв», «Історико-технічного стендового моделювання», «ПТМ» провели майстер-класи. Також гуртківці мали можливість позмагатися у справності керувати трасовими та радіокерованими автомоделями, постріляти з власноруч виготовлених луків, заглянути у загадковий світ астрономії. Для всіх учасників звіту керівник гуртка-методист Віктор Гуменюк провів цікавий екскурс по виставці дитячої технічної творчості.
Показати більше...

4064
 5  1
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Немає що робити)А вам?)
Було добре якщо сюда б добавили музику...Хто за?

 8  
 1  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Ніколи щастя не ставило людину на таку висоту, щоб вона не потребувала друга. - Сенека

0667530424

4097
 11  2
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Что важно для женщины, да и не только для женщины?) Важно - быть собой! Слушать свой внутренний голос и заниматься любимым делом: слушать любимую музыку, иметь хобби, жить в гармонии с собой и своим телом, в гармонии с окружающими, и наслаждаться каждым моментом своей жизни!
Самое не интересное занятие - жить с оглядкой на чужое мнение...

4096
 9  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Зустрічай, Український ЄКО- продукт!

2201
 10  1
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі


берегите свою зайку))

2560
 28  1
 1  
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Нет лучше способа завоевать чью-то любовь, чем подарить свою.

 6  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Секунды без любимых длятся часами, а часы с любимыми пролетают секундами...

 8  
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Любов -це все, що може зробити людину щасливу в тому житті, в якому вона є!!!

 8  1
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
Наталія Кононець на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #AA00FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #E3C800; } .topPanel__logo { background-color: #E3C800; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #E3C800; } .avatar_default { background-color: #E3C800; } .sideMenu__itemLink { background-color: #E3C800; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #E3C800; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #AA00FF; } .discover_icon { background-color: #E3C800; } .discover_icon:after { border-color: #E3C800; } .dialogsListItem__bg { background-color: #E3C800; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #E3C800; } .button:active:after { border-color: #E3C800; } .button:active { color: #E3C800; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #E3C800; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #E3C800; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #E3C800; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #E3C800; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #E3C800; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #E3C800; } .mainPage__name { color: #E3C800; } .settingsBgImg { background-color: #A4C400; } body { background-color:#A4C400; background-image: none; background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Наталія Кононець
 
 • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
 • Українська
 • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.