відповідь на запис

@yachudo, жодних проблем! Спасибі за важливе питання! Малася на оці кнопка Yachud’а на кшталт «Tweet button», яку мо’ додати на особистиј веб-вузол, відвідувачі якого за посередництва цієї тицялки зможуть зручно обмінюватися інформацією та долучатися до чудової соцмережі «Yachudo». Іншими словами, якщо хтось сподоба певниј допис на визначеному сајті, скажімо, на Prv.pl, то легко змо’ тьохнути (Tweet), вподобати (Like), поширити (Share) тощо посилання на укоханиј матеріял серед своїх читачів мережі Yachud’а, коли просто натисне на, встановлену обіч статті, тицялку, що автоматично скерує користувача на «Yachudo», де тре’ буде залогуватись або зареєструватись у разі відсутності свого облікового запису. На саміј тицялці мо’ зобразити слово «Yachudo», але замість «Ya» поставити логотип мережі (людинку), та поєднати те з числом користувачів Yachud’а, що скористалися саме тією кнопкою.
Щоправда, не вистача ј балачки (месинджера) для ПК і смартфону, як у «GG» для спілкування між користувачами мережі. Якщо не помиляюся, «Yachudo» є перша українська соціяльна мережа. Було би чудово, аби так само перша українська балачка з’явилася від розробників Yachud’а.
І якщо на те буде ваша ласка, то не завадило би також ґудзика (індикатора) для відображення мережевого cтану користувачів Yachud’а, як у «Skype» (Присутніј, Порозмовляю, Відіјшов, Зајнятиј, Невидимиј, Відсутніј) на будь-якому своєму веб-вузлі, блоґу, форумі, або для додавання ґудзика в блок для підпису власних електронних повідомлень. Інакше кажучи, статус того ґудзика ма дублювати статус балачки.
Дуже дякую за розуміння та бажаю фајніј команді Yachud’а наснаги; натхнення; світлих, легких, успішних шляхів до чудової мети!

 1  
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

30 червня 2015 о 10:00

Спливло на пам’ять… Надіюся, вас не образе моє бажання додати деяку нову нагальну пропозицію. Хтів би звернути вашу увагу на наступну ідею. На мою думку, щоб інші легко могли потрапити до Yachud’а конче потрібна графічна кнопка «Заглянь до Yachud’а» з персональним логіном користувача керуюча до особистої сторінки на Yachud’і зі зазначеним там, видимим тільки власнику тицялки, кодом HTML для розміщення на веб-сторінці або блоґу, BBcode — на форумі; як це зроблено на Chomikuj.pl.

 
  • поскаржитись
   
Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Ƿ. Íɦσɾ ⛄ на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image: none; background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Ƿ. Íɦσɾ ⛄
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.