МРІЙТЕ ТА ВТІЛЮЙТЕ МРІЇ У ЖИТТЯ
Мрії мають здійснюватися. А ще – вони мають бути великими. І тільки великими. Бо куди ж там малим? То, швидше, бажання, які можна здійснити, не доклавши особливих зусиль: не чекаючи з трепетом у серці, не прокидаючись щасливим у передчутті, що ви вже близько до мети, не рахуючи лічені дні, хвилини, секунди...
А мрія – це завжди щось нездійсненне, далеке-далеке. Щось таке, до чого йти і, здається, ніколи не дійти. Щось, що огортає теплом, виблискуючи приємним сяйвом, зігріває, коли холодно в душі, спонукає щодня прокидатися і наближатися до неї. Мрія – це те, що у важку хвилину не дає змоги опускати руки, здатися і припинити бій з примарами буденності, що підштовхує йти вперед і тільки вперед, що тримає на плаву, направляючи вас у вірному напрямку.
Тож мрійте по максимуму. Бо це окриляє. Відкриває друге дихання. Такий собі фронт для дій, що допомагає досягти мети. Здійснити нездійсненне. Та й хто сказав, що мрій буває забагато?

Не зважайте на вік. Скільки б вам не було років, мрійте. Бо мрії не знають вікових меж.
Озвучуйте свої мрії. Бо вони люблять, коли їх промовляють вголос. Прописуйте їх, і вони здійсняться, наче давно написане пророцтво. Просто не бійтеся зробити їх публічними. Раптом той, хто може допомогти їм реалізуватися, зовсім поруч, а ви його проґавите?
Втілюйте чужі мрії в життя. Бо життя існує за принципом бумерангу: що ви комусь, те й вам у відповідь. Просто не забувайте, що мрійники навколо вас. І, якщо ви можете здійснити мрію хоча б однієї людини, чому би це не зробити? Добрі ж справи повертаються сторицею.
Хтось скептично може закинути, мовляв, куди там до тих мрій, тут аби день прожити, важко ж як. І буде правий. Проте частково. Так, нам іноді складно приділити час та ресурси на мрії, потопаючи в буденній боротьбі за гідне місце під сонцем і світле майбутнє, але як би не було важко кожному з нас, мрія має бути частиною нашого життя. Має оживати, перетворюючи наш світ на кращий, давати надію. Бо якщо розтопчемо її, розтопчемо і власне життя.
Тож не проходьте повз чужі мрії і не забувайте про свої, залишивши їх безнадійно покинутими десь глибоко у власній свідомості.
Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

2709
 2  
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Маріна Худзінська на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/1962_1495196882_jnxc21.JPG); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Маріна Худзінська
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.