Як дівчині забути, розлюбити назавжди колишнього хлопця, який подобається? Ради психологів.

Уявляю, як сильно ти його любиш. Так треба було : ви розлучилися. Так треба було долі. Вона часто приймає рішення за нас.

Доля - хоч і жінка, але у неї, іноді, "відключається серце". І ти не включиш його, тому що твоє - плаче, ридає "морем сліз несправедливості". І сльози твого серця - дощ, який неможливо зупинити.

Як забути хлопця, чоловіка, якого любиш? Як швидко забути кохану людину?

Тобі доведеться забути коханого. Пам'ять - не мів, який можна стерти, не залишаючи від нього ніяких слідів. Розлучитися - один біль, забути - друга. Третій біль - думки, які, безсовісно, не покидають ні твою голову, ні твою свідомість. Душа заповнена лише порожнечею. І ця "порожня порожнеча", повільно, зводить тебе з розуму.

Як дівчині забути, розлюбити назавжди колишнього хлопця, який подобається, якого любиш?

Як забути того хлопця, якого ти любиш більше життя, по-справжньому? Це зробити непросто. Непросто, але необхідно, тому що ти згубиш і себе, і своє життя. І чужі життя - теж. Адже, про тебе переживатимуть, і турбуватимуться друзі, сусіди, знайомі, родичі. Про них ти подумала? Знаю, що в такі моменти про кого-небудь, окрім себе і його, у тебе не виходить думати.

Як забути хлопця, якого любиш? - Ради психологів.

І так, ради психолога, які дарую тобі я і психологія. Вони допоможуть тобі, якщо ти не закинеш їх куди-небудь, в "довгий ящик":

Проводь більше часу з друзями. Не залишайся, довгий час, в компанії своїх власних думок, адже вони спрямовані тільки на коханого тобою людини. А твоє завдання. Забути його. А, якщо будеш, кожну мить, думати і згадувати про нього, його образ, все сильніше, "опановуватиме" тебе і впроваджуватися в твій мозок, в твоє тіло, в твою душу. І припаде тобі знову забувати його "з чистого аркуша". Ти "пустиш" себе по кругу, заганяючи себе ж в кут, у безвихідь, у безвихідь.

Сходь, з друзями, у бар, в кіно, в кафетерій, в піцерію, в ресторан, в сауну, у басейн. Куди більше подобається. Важливо, що ти будеш жодна.

Запишися на прийом до психолога. Не переплутай психолога з психіатром! Не ображайся: я не знущаюся, не натякаю на твою некомпетентність. Просто нагадую про те, щоб ти не лякалася назви. Психолог зрозуміє тебе, прийме твою ситуацію, "проживе" її, пропустить крізь себе, і підкаже, як необхідно діяти далі. Так, саме, діяти! За "бездіяльністю", до фахівців такого напряму, не ходять. Головне правило: будь гранично відвертою з "доктором душі".

Не обманюй його, не прикрашай події і факти, чітко формулюй відповіді на його питання. Довіряй психологові, якщо хочеш, щоб ваша з ним співпраця принесла які-небудь плоди, і не було марним.

Як забути хлопця

Не віриш рекомендаціям психолога - довірся літературі. Її - моря і океани, як у бібліотеках, так і в Інтернеті. Можливо, на рядках однієї з книг, ти знайдеш відповідь саме на те питання, яке не дає тобі ні спати, ні їсти, ні жити, ні дихати.

А як на рахунок тренінгу психологічного? Їх - теж немало. І, між іншим, вони не гірші за книги і психологічні консультації. Спробуй записатися на тренінг. Якщо запишешся - не пропускай "сеанси". І не через те, що ти заплатиш за них гроші. Зробила крок - зроби наступний. Будь собою! Залишайся собою. Ніхто тебе, на тренінгу, за це не засудить, не образить і не принизить.

Знайти в людині, яку любиш, максимум недоліків і ваших з ним "неспівпадань". Твоя мета: початок розчарування в нім. Хочеш - записуй те, що прийде на розум, щоб не навантажувати пам'ять. І не говори, що твій коханий настільки ідеальний, що в нім зовсім немає ніяких "мінусів". Вони є у усіх, просто, у свого рідного, ти їх не прагнула і не хотіла помічати. Зараз - самий час.

Поговори з подругою. Мета: відверто і детально "виплеснути" все, у вашій розмові, в словесній формі. Якщо подруга справжня - вона зрозуміє тебе, зрозуміє і вислухає. Навіть чашкою чаю або кави почастує, з печивом або з тортиком, щоб розмовляти було приємніше і солодше. І не бійся її якось утруднити або "дістати" довгою розмовою. Подруги і є для того, щоб підтримувати в скрутну хвилину.

Залиш свої переживання і думки в щоденнику або у віршованій формі. До речі, якщо ти ніколи не уміла писати вірші, можливо, що в такі скрутні хвилини, у тебе відкриється талант першокласної поетеси. Навіщо щоденник? Багатьом допомагає "перепис" своїх переживань. Багато хто прикрашає щоденнички наклейками, красивими кольоровими написами. Це - своєрідне заспокоєння.

"Піди з головою" в роботу або в навчання. Зосередься на ній, щоб перечекати час, коли воно тебе лікуватиме. Час - хороший лікар. Але воно буває і злим, якщо ти почнеш його ненавидіти. Воно тягнутиметься, як жувальна гумка, "присилатиме" тобі безсоння і не спокою. Часу треба довіряти. Навчися радіти тому, що живеш саме зараз. Дай собі установку: "у мене так багато роботи, що треба все встигнути зробити терміново, на інше часу абсолютно немає".

Робота тобі допоможе відволіктися, на якийсь час, від думок, які так тебе замучили. З навчанням - аналогічно: спробуй стати відмінницею, наприклад. Раптом, вийде?

Пігулка від любові - нова любов. Спробуй перемкнутися на іншого чоловіка, закохатися в нього взаємно і безоглядно. Звичайно, не треба "кидатися" на першого зустрічного. Почекай, придивися. Тобі обов'язково зустрінеться той, хто заслужить на твою увагу і розташування. Але не шукай, спеціально, чоловіка, який буде дуже схожий на нього зовнішністю, звичками, ім'ям, або чим-небудь ще.

Як забути хлопця, якого ще любиш? - Не намагайся забувати! Нехай все станеться саме. Але почекати доведеться довше. Якщо хочеш зберегти якісь спогади про нього - викреслюй не весь зі своїх спогадів. Щось, найдорожче, залиш. Ти вже викинула усі його подарунки? Що ж, добре, якщо тобі так легше. Тільки речі не винні в тому, що вони подаровані "не тому і не тоді". І нічого, по суті, не змінитися, якщо подарунки полетять до сміттєпроводу.

Взагалі, психологія стверджує, що в житті немає нічого неможливого. Людина дуже сильна, насправді. Навіть якщо ця людина - жінка. Хочеш його забути - забудеш. Але не так швидко, як би тобі того хотілося. Це - не вигадка. Перевіряй і переконуйся!

 1  
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Олеся Мисар на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image: none; background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Олеся Мисар
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.