«БРУКІВКА» ЧЕКАЄ
Кінофестиваль «БРУКІВКА» в Кам’ян­ці-Подільському відвідають режисер першого українського великобюджетного фентезі «Сторожова Застава» Юрій Ковальов, актор та викладач акторського мистецтва Пало Лі, відомий за ролями в «Штольні», «Тіні незабутих предків» та «SELFIEPARTY», режисер короткого метру Анна Корж (СУК «Сучасне українське кіно»), яка є куратором таких проектів, як «Відкрита Ніч», «DOCUDAYs» та конкурс фільмів на «ГОГОЛЬfest», майстер бойових мистецтв та постановник трюків для українських та закордонних стрічок Сергій Житніковський та багато інших. На учасників та гостей фестивалю чекають різноманітні виставки, майстер-класи, живе спілкування з режисерами та показ кращих стрічок-переможців українських кінофестивалів.
– Фестиваль «БРУКІВКА» – перший Кам’янець-Подільський фестиваль молодіжного українського кіно, який створений для підтримки та розвитку молодих режисерів, – кажуть організатори. – Фестиваль розпочнеться з 18 листопада в готельному комплексі «7 днів». В програмі фестивалю «БРУКІВКА» будуть покази сучасного українського кіно, майстер-класи від відомих режисерів, акторів та всіх, хто замішаний у кіновиробництві.
Ми вирішили не ускладнювати завдання для учасників і не обмежуватися лише Кам’янцем-Подільським, тому приймаємо роботи зі всієї України. Для участі в конкурсній програмі порібно зняти художній ігровий або анімаційний фільм, тривалістю 3-20 хвилин, та прислати нам його за посиланням: https://brukivkafest.com/festival
Нас цікавить усе: комедія, драма, жахи, мелодрама, бойовик, фантастика, фентезі, детектив, німе кіно та біографічні стрічки про відомих жителів Кам’янця-Подільського. За окремою програмою приймаємо документальні стрічки до 20 хвилин, які будуть оцінюватись за окремою відзнакою!
Кращі роботи будуть відмічені 18 листопада спеціальним журі, яке буде складатися з професійних режисерів та акторів українського кіно.
Кращий ігровий чи анімаційний фільм отримає головний приз в 5000 грн та багато інших сюрпризів. Для майстрів пера є спеціальна номінація – конкурс на кращий сценарій до 25 сторінок, який буде екранізовано спільно з командою фестивалю «БРУКІВКА» в 2018 році.
Кінцевий термін подачі заявок: 10 листопада 2017 р.
Вік учасників: від 13 до 30 років.
Реєстрація роботи за посиланням: https://brukivkafest.com/festival
Знімати можна як на професійну техніку, так і на фотоапарат, екшн-камеру та стільниковий телефон.
Вимоги до відеофайлів:
- формат кадру – 4х3, 16х9, 2.35х1;
- розширення – 1920х1080;
- від 24 до 50 кадрів в секунду;
- бітрейт – від 5000 до 25000;
- максимальний розмір – до 10 Гб.
Програма заходів буде постійно доповнюватися, тому слідкуйте за анонсами! Не прогав перший Кам’янець-Подільський фестиваль незалежного молодіжного кіно «БРУКІВКА»! Бери камеру, друзів і бігом творити історію!

6242
 2  
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Маріна Худзінська на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/1962_1495196882_jnxc21.JPG); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Маріна Худзінська
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.