UFC 217: всі чемпіони програли.
4 листопада в Нью-Йорку, на легендарній арені «Медісон Сквер Гарден» відбувся найочікуваніший турнір року, в якому на кону стояло три чемпіонські титули. Польська чемпіонка, Джоанна Єджейчик захищала пояс чемпіонки у вазі соломинки проти молодої і зухвалої Роуз Намаюнас. Найлегша вага порадувала глядача першим захистом титулу від Коді Гарбрандта в бою проти колишнього одноклубника Ті Джея Діллашоу. Головною подією бійцівського турніру стало історичне повернення легендарного канадського бійця Жоржа Сент-П'єра, йому протистояв 38-річний чемпіон середньоваговиків Майкл Біспінг. Також на UFC 217 свій бій провів недавній суперник Джона Джонса, Овінс Сент-Прю брав участь в поєдинку проти Корі Андерсона. Ще выдбувся претендентський бій за титул в напівсередній вазі між Хорхе Масвідалом і Стівеном Томпсоном. Ну а ветерану і колишньому чемпіонові організації Джонні Хендриксу надали можливість відкрити головний кард турніру в бою проти непереможеного молодого бразильця Пауло Кости.
Джонні Хендрікс - Пауло Коста
Джонні Хендрікс колись оцінювався дуже високо в напівсередній вазі, і як не дивно, але йому випала честь відкривати турнір, в якому в головному бою брав участь чоловік подарував Хендриксу чи не найкращий бій в кар'єрі. Чотири роки тому Жорж Сент-П'єр захищав титул чемпіона саме проти «бороданя». Той бій назвали найважчим в кар'єрі великого канадця, після нього він власне і прийняв рішення про завершення кар'єри. Пауло Коста належить до нового покоління бійців, має рекорд (10-0), абсолютно всі бої завершував достроково.
Поєдинок розпочався практично без особливої розвідки, спортсмени зайняли центр октагону, Коста встиг вже на перших секундах пробити дуже потужний лоу кік справа і додати щільний удар правою рукою, який Хендрікс зумів пом'якшити. Кількома секундами потому бразилець пробив з правої ноги в корпус суперника. Перевага з перших секунд була за ним. Американець весь час намагався витягнути бразильця на черговий кидок, сподіваючись провести вдалу контр атаку, але Коста раптово перестав бездумно кидати удари і вирішив грати в ту ж гру, що і його опонент. Хендрікс спробував пройти в ноги, але габарити Пауло Кости йому просто не дозволили цього зробити. Далі шикарний удар з розвороту в голову провів бразилець, правда на Хендрікса цей удар вплинув мало. А ось наступний удар правою рукою в корпус викликав гримасу болю на обличчі американця. Через пів хвилини Хендрікс
пропустив дуже потужний удар в голову праворуч, через руку. Домінування молодого бразильця було просто на обличчя, екс-чемпіон практично не завдав значних ударів по своєму супернику. В останніх 30 секунд поєдинку Коста почав просто тероризувати Джонні Хендрікса, ганяючись за ним по октагону. Божевільний пресинг, найпотужніші і блискавичні атаки, а також постійна територіальна перевага - коротка характеристика бою в першому раунді.
Другий раунд почався так, ніби перший навіть не закінчувався. Коста на пресинг відсунув Хендрікса під сітку восьмикутника і знову почав проводити вбивчі атаки. Вже на першій хвилині раунду бразилець успішно пробив правою ногою в голову і звалив Хендрікса, далі він кинувся на настил і став його добивати. Хендрікс витримав і цей кидок. Не минуло й десятка секунд як Коста знову ловить американця потужним правим хуком. В догонку полетів ще й удар правою ногою по блоку. Поплив Джонні Хендрікс, він просто не знав що йому робити з жахливою силою суперника. Це побиття не могло тривати довго, Коста пробив два важенних удару в щелепу, «бородань» опустився на коліна, рефері зупинив бій. Знову дострокова перемога латиноамериканця. Дивовижний факт, що ніхто в його професійній кар'єрі ще не зумів протримаються проти нього понад шість хвилин, і його бій в Нью-Йорку винятком не став.
Хорхе Масвідаль - Стівен Томпсон
Стівен Томпсон останні три поєдинки провів дуже красномовно: розкішна перемога над Рорі Макдональдом, а потім нічия в невиразному поєдинку з чемпіоном Тайроном Вудлі, ну а в повторному поєдинку за титул він і зовсім програв лідеру дивізіону. Так що «Вандербою» було що доводити в цей вечір. Хорхе Масвідаль мав серію перемог над Россом Пірсом, Джейком Елленбергером і Дональдом Серроне, але в крайньому бою поступився Деміану Майя, хоча до зустрічі з останнім вважався чи не претендентом номер один на титульний бій. І ось матч-мейкери звели їх разом, що б визначити, ймовірно, майбутнього супротивника для Тайрона Вудлі.
Бій почався з активного пересування хлопців по рингу. Широка стійка від Томпсона, «Вандербой» намагається відразу нав'язати свій методичний стиль ведення бою. На перших хвилинах бійці майже не завдавали ударів, намагаючись один одного розсмикати і змусити відкритися. Передбачувані спроби пробити передньою ногою від Томпсона, але успіху вони йому так і не принесли. Масвідаль пізніше перевірив переднє стегно на міцність ударами ногою. Пізніше Стівен Томпсон відповів подвійним джебом. Кількома секундами потому йому вдалося на зустріч пробити прекрасний мідл-кік в корпус Хорхе. Ближче до кінця першого трихвилинки бійці провели невеликий розмін одиночними ударами. Незначна перевага Томпсона, але в цілому досить рівний двобій в контр-атакуючому стилі.
Другий раунд хлопці почали в центрі октагону, Стів Томпсон почав наносити короткі лоу-кікі в ліву ногу Масвідалю. Хорхе у відповідь наступав на Томпсона з ударами по правому коліну. І тут Хорхе зважився пройти в ноги, але укласти на канвас противника він не зумів, за те на виході зумів викинути серію потужних ударів в голову. Небезпечний момент для Стівена Томпсона незабаром минув завдяки блискучому ухилу з нирком під ліву руку. Через мить він знову завдав свою фірмову швидку двоечку в голову. Через пів хвилини стався раптовий нокдаун, на стрибку Томпсон потрапив потужно правою по Масвідалю і той впав на настил, правда, добивати він свого суперника не став, запросив того встати на ноги. Бійці в другому раунді значно прискорилися і стали атакувати якомога активніше. Третю хвилину раунду Масвідаль провів активніше за суперника, постійно винаходив різні удари і створював небезпеку, але вміла робота ніг від колишнього претендента номер один нівелювала його старання. Хороший лівий прямий пройшов у Томпсона під кінець раунду. Дуже зухвалий розмін від хлопців на останній хвилині раунду. В цілому дуже неоднозначна п'ятихвилинка, але знову «Вандербой» виявився трохи краще свого супротивника.
Попередні два раунди були дуже близькі, тому хлопцям треба було якомога краще продемонструвати свої бійцівські навички в октагоні, що б схилити суддів на свою сторону, адже дострокового закінчення на «Медісон Сквер Гарден» не очікував ніхто. З перших секунд хлопці стали просто виносити один одного, дуже жорсткі удари ногами по корпусу від обох. Масвідалом був готовий перетворити цей раунд на справжню рубку, але Стів Томпсон за рахунок свого бійцівського інтелекту постійно вислизав від подібних обмінів. Методична робота на дистанції стала приносити свої плоди, «Вандербой» просто розбирав протягом фінального раунду свого суперника, часом пропускаючи поодинокі атаки від Хорхе. Правда, не дивлячись на це, раунд вийшов дуже близьким як і ввесь бій. Суддівський вердикт був одноголосним на користь Стівена Томпсона, чому було досить складно щось заперечити.
Джоанна Енджейчик - Роуз Намаюнас
Джоану можна назвати справжньою домінуючою чемпіонкою, вона монстр у своїй вазі і була по праву володаркою ваги соломинок. Багато американських фахівців в серйоз розглядали її як наступницю Ронди Роузі в жіночому ММА. Що ж стосується її суперниці, то Роуз це дуже талановитий боєць з відмінними навичками боротьби і непоганим рівнем в стійці. Букмекерські контори оцінювали шанс на перемогу чемпіонки коефіцієнтом 1,12, претендентку ж оцінили в жахливі 8,48 в середньому.
Бій почався з активних пересувань спортсменок в центрі октагону, першою вдалося нанести удар саме Намаюнас, вона пробила статистичний лоу-кік в ногу польської чемпіонки. Енджейчик постійно викидає велику кількість ударів руками, але вони практично не потрапляють у ціль. Джоанна постійно пробує на довгому стрибку пробити потужну двійку і відійти назад, але Роуз читає цей фінт. В цілому швидкість пересувань по октагону неймовірна. Чемпіонка намагається вести бій за своїми правилами, пару раз потрапила прямим ударом ноги в голову. Але раптово Намаюнас розриває дистанцію і одним потужним правим хуком звалює чемпіонку на канвас. Далі Роуз кидається добивати, але Джоанна вміло зав'язує претендентку в партері. Незабаром Роуз підтискає непереможну полячку під клітку, тримаючи її на бічному контролі і, пробиваючи лівою рукою удари в обличчя, продовжує знищувати суперницю. Джоанна вибралася з цієї пастки. Бій знову перейшов на довгу дистанцію. Через миті вже Енджейчек добре потрапила зліва в щелепу Роуз, тим самим остудивши запал молодої опонентки. Знову швидка атака зліва від Намаюнас, непереможна чемпіонка падає і пропускає удар за ударом, в результаті суддя зупиняє бій. Таким чином Роуз Намаюнас стала першим автором гучного апсет світу ММА з часів поразки Ронди Роузі в бою проти Холлі Холм.
Коді Гарбрандт - Ті Джей Діллашоу
Цей бій був цікавий глядачеві тому, що має дуже велику передісторію. Свого часу Ті Джей Діллашоу тренувався в команді «Team Alpha Male», до складу якої входять такі імениті бійці як Юрая Фейбер, Джозеп Бенавідез, Чад Мендез, а також Коді Гарбрандт. Паралельно з «Alpha Male» Ті Джей працював з Дуейном Людвігом. Але якщо разбіратся по суті, то квиток у великий спорт йому дав засновник його колишньої команди Юрая Фейбер. Коли Діллашоу виграв свій титул у Ренана Барао, він покинув команду і перейшов в зал Дуейна Людвіга. Багато хто розцінив це як зраду, про це багато говорив і Конор МакГрегор, закликав Юраю вийти на бій проти Ті Джея. Так чи інакше, а їх дружба була зруйнована. Сам Ті Джей пізніше програв свій пояс великому Домініку Крузу в досить близькому бою. Майже через рік Гарбрандт відібрав пояс у Домініка Круза. З тих пір вся світова ММА спільнота затаїла подих в очікуванні релізу цього матчу, в один прекра

6630
   
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Into Nation на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #666666; } .interestItem, .topPanel { background-color: #666666; } .topPanel__logo { background-color: #666666; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #666666; } .avatar_default { background-color: #666666; } .sideMenu__itemLink { background-color: #666666; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #666666; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #666666; } .discover_icon { background-color: #666666; } .discover_icon:after { border-color: #666666; } .dialogsListItem__bg { background-color: #666666; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #666666; } .button:active:after { border-color: #666666; } .button:active { color: #666666; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #666666; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #666666; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #666666; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #666666; } .mainPage__name { color: #666666; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/5017_1509205431_lzqf1v.jpeg); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Into Nation
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.