ФРАНСІС НГАННУ: ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК МРІЯ ПОЇСТИ ХОЧА Б РАЗ В ДЕНЬ ПРИВЕЛА ХЛОПЦЯ ДО ЧЕМПІОНСЬКОГО БОЮ
Цей здоровенний камерунський воїн-вбивця не завжди був таким монстром, але як відомо, що б стати монстром, для початку потрібно пройти через Пекло.
Спортсмен народився в нічим не примітному селищі в Камеруні в сім'ї вуличного бійця, іншого вибору як розбивати в фарш фізіономії іншим за їжу і гроші у хлопця не було. З 12 ти років хлопчисько працював як проклятий на піщаних кар'єрах, в ті дні його головною мрією було лише бажання поїсти. Крім того, що Франсіс народився не в кращому місці на планеті Земля, Господь Бог нагородив камерунця тілом і чималою силою.
Займатися боксом він ставши в пізні для цього спорту 22 роки. Правда, неодноразово кидав цю справу, але фільм «300 спартанців» знову і знову мотивував його йти в зал і тяжко працювати там щодня. Майбутня гроза супертяжів UFC мріяв стати другим Майком Тайсоном. Для того, що б якось втілити мрію в життя «Камерунський жахастик» збирав гроші на квиток до Франції, туди він хотів переїхати, що б знайти для себе відповідний зал, куди б його прийняли. Але французька земля не була сильно привітна до чергового африканського емігранта, незабаром Франсіс став бездомним.
У Франції він звернувся в «Ла Шорба» -це організація, яка боролася в ті часи з бідністю і безробіттям. Так майбутній «вирубала» потрапив на кухню, він там нарізав овочі. Пізніше, коли соц працівники дізналися про пристрасть Нганну до спорту, вони відвели його в зал до Фернандо Лопеза, і так Нганну потрапив до свого першого тренера з ММА. Лопез розглянувши у хлопцеві потенціал, дозволив тому займатися безкоштовно.
Навіщо тренер повів хлопця в ММА, та тому що там швидше можна заробити достатньо грошей ніж в боксі. У 2013 Нганну почав професійну кар'єру і в перших 6 боях здобув 5 перемог, причому дострокових. Скаути Дани Уайта не оминули Франсіса стороною і запропонували йому контракт з організацією. Так і почалася історія «камерунського вбивці» в заокеанському промоушені. З того дня хто тільки не потерпав фіаско в боях з цим монстром: Ентоні Хемільтон, Андрій Орловський, Джуніор дос Сантос, ну а днями ще й легендарний Алістар Оверім.
Президент UFC Дана Уайт пообіцяв, що наступним противником 31 річної зірки важкоатлетів стане американець хорватського походження, пожежний та чемпіон організації Стіпе Міочіч. Багато експертів пророкують перемогу саме камерунцю не тільки тому, що Стіпе може не витримати тиск цього звіра, а й тому, що за останній десяток років все чемпіони у цій ваговій категорії не просувалися далі другого захисту титулу, в хевівейті просто немає домінуючих чемпіонів. Тепер залишається лише чекати офіційного оголошення дати і місця проведення титульника!
Автор -Ярослав Куліш.

7154
   
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Into Nation на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #666666; } .interestItem, .topPanel { background-color: #666666; } .topPanel__logo { background-color: #666666; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #666666; } .avatar_default { background-color: #666666; } .sideMenu__itemLink { background-color: #666666; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #666666; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #666666; } .discover_icon { background-color: #666666; } .discover_icon:after { border-color: #666666; } .dialogsListItem__bg { background-color: #666666; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #666666; } .button:active:after { border-color: #666666; } .button:active { color: #666666; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #666666; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #666666; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #666666; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #666666; } .mainPage__name { color: #666666; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/5017_1509205431_lzqf1v.jpeg); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Into Nation
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.