4 КИТИ, ЩО ЗДАТНІ ДАТИ БІЙ «ГОЛДЕН СТЕЙТ ВОРРІОРС».
Минулий сезон НБА закінчився беззаперечним тріумфом «Голден Стейт Ворріорс», літнє міжсезоння у всю нам кричало, що просто не існує зараз в НБА команд, які здатні зупинити Дреймонда Гріна, Клея Томпсона, Кевіна Дюранта і Стефана Каррі разом з Зазою Пачулія. Можливо саме так воно і є зараз, але все ж, не можна пройти повз чотирьох команд ліги, які здатні дати «ГСВ» справжній бій.
«Оклахома Сіті Тандер» влітку зуміла розжитись двома гравцями з розряду суперзірок, ними стали потужний Пол Джордж і вже в'януча, але все ще справжня зірка НБА Кармело Ентоні. Перед хлопцями Біллі Донавана стояла справжня дилема: як розділити м'яч рівномірно між Джорджем, Ентоні і Расселом Уестбруком таким чином, що б все залишились задоволені і при цьому не втратити в якості гри. Рішення Біллі Донаван прийняв вкрай просте, Ентоні і Вестбрук повинні грати розігруючого виключно тоді, коли вони відчувають в собі впевненість в своїх силах. Комбінації розігрує то один, то інший, але частіше все-таки Рассел, так як він головна зірка клубу, не дивлячись на нових селебрітіс. Уестбрук всерівно продовжив полювання за тріпл даблами. Мело зловживає складними кидками, а Пол Джордж просто втратив в ефективності через те, що партнери не так часто постачають йому м'яча. В даний момент на західній конференції Оклахома йде 9 в таблиці, що не пропускає їх навіть в плей-офф, але на відстані однієї перемоги від них Нью-Орлеан і Юта Джаз, так що говорити всерйоз про те, що ці хлопці не потраплять в плей-офф ще рано і напевно безглуздо, напевно, коли справа перевалить за 50 ігор хлопці Біллі Донавана вирішать братись за справу в серйоз і вийдуть десь з 5-4 рядку.
Ще одна західна команда, здатна знищити «Голден Стейт» це «Х'юстон Рокетс», причому тут все дуже серйозно. Харден і кампанія випереджають в даний момент минулорічного чемпіона і по трьох очковим йдуть першими в лізі, причому як по кинутим, так і забитим, цифри там космічні, справа йде зараз до абсолютного рекорду НБА, але питання лише в тому, а чи витримає такий божевільний темп «Рокетс» протягом 82 ігор, адже вони схоже вирішили піти в плей-офф з першого місця.
«Бостон Селтікс» цього літа потерпав величезних змін в складі. Команду покинули травмований розігруючий Айзея Томас і захисник Джей Краудер, але в обмін на це вони придбали від «Клівленд Кавальєрс» до свого складу дійсно топ-гравця, Кайрі Ірвінга. Травма Гордона Хейворда на старті сезону здавалося виб'є зелених з колії, але не тут то було. Хейворд повинен був стати системоутворюючим гравцем, але з-за його вильоту довелося все будувати навколо гри Кайрі Ірвінга і у тренера Бостона це вийшло, Бреда Стівенса можна сміливо назвати зараз найкращим тренером в НБА! У собистій зустрічі вони перемагали Ворріорс в цьому сезоні, точно так само як і Оклахома, а зараз йдуть на першому місці на Сході, випереджаючи наступаючого на п'яти ЛеБрона.
Ну і нарешті найбільш ймовірний суперник по фіналу, «Клівленд Кавальєрс» почав сезон огидно, довгий час команда йшла поза плей-офф, багато стали поливати даремно всім чим можна ЛеБрона і гравців, менеджмент клубу за те, що обміняли Кайрі на зламаного Айзею і Краудера, ну а тренера Тайрона Лю стали називати ганчіркою. В обмін на таку критику «кавс» видали повтор кращої переможної серії в історії клубу і вже видерлися на 2 місце на сході. Краудер посилив оборону, а Айзея ось ось увійде після розриву хрестоподібних зв'язок коліна в гру. Леброн просто звір, в цьому році він покращив свою статистику на 10% в середньому, і це в 32 роки! Але є й сумні новини, вельми туманно виглядає зараз майбутнє Дерріка Роуза в складі «Кавальєрс», та й баскетболі в цілому. Дерріку зараз 29, але жахлива кількість травм, які перенесли його коліна і гомілкостопи каже хлопцеві стоп. Дуже хочеться, що б Роуз повернувся, адже НБА в його особі втратить одного з кращих розігруючих, а також справжню слем-данк машину!
Автор - Куліш Ярослав.

7158
   
 
 
  • поскаржитись
  • відповісти

коментарі

Виконайте вхід чи реєстрацію, щоб писати коментарі.
Статус від Into Nation на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #666666; } .interestItem, .topPanel { background-color: #666666; } .topPanel__logo { background-color: #666666; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #666666; } .avatar_default { background-color: #666666; } .sideMenu__itemLink { background-color: #666666; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #666666; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #666666; } .discover_icon { background-color: #666666; } .discover_icon:after { border-color: #666666; } .dialogsListItem__bg { background-color: #666666; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #666666; } .button:active:after { border-color: #666666; } .button:active { color: #666666; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #666666; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #666666; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #666666; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #666666; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #666666; } .mainPage__name { color: #666666; } .settingsBgImg { background-color: #EEEEEE; } body { background-color:#EEEEEE; background-image:url(/photos/5017_1509205431_lzqf1v.jpeg); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Into Nation
 
  • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
  • Українська
  • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.