цікава новина для бажаючих створити свій власний мікроблог.

WonderCMS - двигунець, котрий вже скоро відмітить власний перший ювілей - 10 років, останнім часом стрімко розвивається, недавно вийшла версія 2,40 хоча я рекомендую користуватися 2,32 (по власному досвіду, та тестуванню, вона гарантовано стабільна). рушій не має нічого спільного з іншими подібними цмс, він працює на файлах, для його роботи потрібен лише пхп версії 5,5 або вищий, більше на хостінгу нічого не потрібно. нараз... і мій сайт на 20+ статей займає менше 2 мегабайт разом з самою цмс (це ще й плюс резервна копія).

плюсів у цієї цмс багато, але я хочу розповісти про новини.

нещодавно я створив для версій 2 і вище шаблон, який можна побачити, і завантажити тут:
http://turboblack.ru/%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD-turboblack

у власному шаблоні я зробив деякі зміни, котрі призвели до того, що цмс для візиток можна використовувати ще й для блогів, доказом чого є мій сайт, де можна все це завантажити, подивитися, і звісно користати абсолютно безкоштовно.

для спілкування зі світом були додані коментарі, звісно ви можете замінити код коментарів на свій від вк, фб, чи інших улюблених соцмереж.

також вас може зацікавити ще кілька шаблонів, та скриптів, котрі також були викладені трошки раніше, усі вони знаходяться за адресою http://turboblack.ru

завантажити цмс можна ось тут https://github.com/robiso/wondercms/releases

рекомендована версія на момент написання цієї статті 2,32.
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

https://www.youtube.com/watch?v=OEaBh55TNkI Какие еще могут быть доказательства? Струмчинська опять обманывает народ

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

КАК ПОЛУЧИТЬ БЕСПЛАТНО ХОРОШИЙ ХОСТИНГ

Я не буду долго распыляться относительно того, платить или не платить за хостинг, ведь у каждого из нас есть свои этические нормы, и каждый за себя решает сам, каким будет выбор, и если вы все же решили сделать выбор в сторону бесплатников, я хочу вам сообщить об одном из них, на мой взгляд самом справедливом :-)

Сегодня поговорим о халяве, точнее о псевдо-халяве. По чему бесплатное не всегда бесплатно, и какой же хостинг сейчас на... данный момент является абсолютно бесплатным, и по чему.

Лет 9 тому назад открылся один интересный проект в интернете - социальный хостинг. Политика данного проекта говорит, цитирую: Хотим сделать Интернет проще, доступнее и веселее. Вы думаете коммерческая выгода? Отнюдь, до сей минуты даже не самоокупаемо. Те кто ставят цель "заработать денег" изначально обречены на провал, т.к. это ведет к засилью рекламы и рассмотрению пользователя как мелкий мешок. Мы же изначально заинтересованы в самих пользователях как личностях, и все будет делаться исключительно в рамках человечного отношения к Вам. Мы даже отказались от рекламы на ваших сайтах, хоть она и была не навязчивая. По этому то и попасть к нам можно только по приглашениям подав заявку. Но мы думаем это не так страшно и сложно учитывая то, что в замен вы получаете хостинг БЕСПЛАТНО и БЕЗ РЕКЛАМЫ.

Халявный хостинг в социальной среде, социум - пользователи, которые могут проголосовать пальцем вверх - давать, или пальцем вниз - не давать пользователю хостинг в пользование.

Мне идея изначально понравилась, аскетично минималистичное оформление страниц проекта, хороший подход к теме, а главная черта проекта - помощь людям, которые хотят открыть страницу не по тому, что они что-то продают, а для самореализации себя в интернет пространстве.

Проект не может быть коммерческим, нельзя что либо продавать, или продвигать другие коммерческие проекты, это может быть персональный тематический блог, или любой другой проект, который не несет финансового подтекста (прим. автора turboblack.ru - Минимализм для сайтостроителя ☕ ).

продолжение в источнике: http://turboblack.ru/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BF%D0%B...
Показати більше...

5553
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

усім привіт :-)

https://www.wondercms.com/ неймовірно мінімалістичний, простий, з хорошим захистом* двигунець для сайтів. на базі PHP 5.5 і вище, jQuery, HTML, CSS and a flat JSON database.

не потребує інсталяції, та установки прав на хостінгу, достатньо просто скопіювати його, і одразу можна працювати.

реінкарнована версія 2.21 дає можливість:

no setup - unzip and upload
simple cli... ck and edit functionality
one click update
easy to theme
responsive
clean URLs
highlighted current page
lightweight - runs on 5 files
custom homepage
custom login URL
easy page deleting/creating
404 page

доповнена кількома плагінами, що є в вільному доступі на сайті, а також кілька шаблонів готових до використання.

щодо навантаження на сервер взагалі мови нема, цмс максимально оптимізована, 9кб архів базовий функціонал.

Ну і... демка, звісно ж https://www.wondercms.com/demo

додатково: свіжозапечений шаблон для особливо принципових мінімалістів :-)

трохи розширений базовий функціонал, що дозволяє створювати не тільки візитку, а й блог, можна впевнитись в цьому на моїй сторінці, і завантажити.
додатково є інші теми, скрипти, і т.д.
http://turboblack.ru/lite-new-wondercms-theme
Показати більше...

5317
   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Вред социальных сетей для сайтовПредполагаю, что сейчас SMM-щики начнут точить колья.

Подождите! На написание статьи о вреде социальных сетей для веб-сайтов меня вдохновило замечание одной коллеги, которая увидела обратную сторону их влияния.

Вряд ли кто-то может поспорить с тем, что сайту нужны комментарии.

Во-первых, это дополнительный контент. Во-вторых, это показатель, что посетители интересуются темами, затрагиваемыми ресурс... ом.

Наконец, развернутый диалог заставляет нового гостя подольше побыть на сайте, вставить свою пару слов и в дальнейшем вернуться, чтобы понаблюдать за развитием полемики.Моя коллега заметила, что репосты материалов с сайта в социальных сетях активно обсуждаются, однако сам ресурс в результате комментариев недополучает. Она назвала веб-мастеров «заложниками социальных сетей». Социальные сети подкладывают сайтам свинью?

Я решила промониторить вопрос и выяснить, видят ли владельцы сайтов и специалисты по продвижению отрицательное влияние социальных сетей. Ускорение индексации ссылок мы, конечно, оспаривать не будем.Сосредоточимся на других моментах. Оказалось, что отвлечение внимания социальными сетями от сайтов беспокоит многих. Некоторые даже уверены, что, давая пользователям возможность поделиться статьей, вебмастер собственноручно «выталкивает» его со своего ресурса. В итоге обсуждение ведется там, где висит репост, а владелец сайта теряет потенциальных посетителей. Также стоит уделить внимание замечаниям тех, кто смотрит в перспективу. Как известно, доля мобильной аудитории неуклонно растет. И, по данным последних опросов, мало кто делится материалами в социальных сетях с сайтов со смартфонов. Репосты – прерогатива ценителей декстопа. А раз мобильной аудитории кнопки шэринга не слишком нужны, единственное, что от них получаешь, – лишнюю нагрузку на ресурс. От себя добавлю, что людям, привыкшим к социальным сетям, куда предпочтительнее ограничиваться маленькими упрощенными анонсами, чем вдумчиво читать статью на сайте.

Источник: http://turboblack.ru
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Нужен ли сайт владельцам малого бизнеса?

Простой ответ - однозначно ДА!

Не имея веб-сайта, вы не стоите денег, все просто.

Мы живем в эпоху, когда, если вы хотите получить ответ на запрос, вы просто «гуглите».

Это означает, что если вы ищете бизнес или услугу, вы перейдете в поисковую систему Google (или Bing, Yahoo, MSN и т. д.) И вводите то, что вы ищете, и найдете тысячи ответов.

Теперь, если у вас нет веб-сайта, то вы не можете... показать результаты своей деятельности, и поэтому клиенты уходят к конкуренту.

Статистика показала, что каждый четвертый мелкий бизнес не имеет веб-сайта.

Интернет - очень мощный маркетинговый инструмент, и независимо от размера вашего бизнеса вам нужно убедиться, что вы пользуетесь его ресурсами.

Имея веб-сайт, вы можете общаться с потенциальными клиентами / клиентами через контактную форму, или подписываться на онлайн-список рассылки, чтобы быть в курсе последних новостей о вашем бизнесе, и это жизненно важно для вашего успеха.

Просто подумайте, если вы парикмахер, у вас есть потенциальные клиенты, заказывающие встречу, посмотрите на предыдущие прически, которые вы создали.

Если вы являетесь Строителем, потенциальные клиенты могут просмотреть предыдущие работы, которые вы выполнили.

Примеров масса!

(C) http://turboblack.ru/
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

Інформація для тих в кого кипить на рахунок офіційності і неофіційності додатка на андроід для Ц.УКРТАК - це НЕОФІЦІЙНИЙ ДОДАТОК.
http://turboblack.tk/cukr.apkОФІЦІЙНИЙ БУДЕ, але не скоро, дуже і дуже не скоро.оскільки для цього команді (з усього двох людей, з яких лише один - програміст) потрібні гроші, багато грошей, і багато людей, щоб написали... додаток, і залучити їх до розробки самої сторінки.хочете скачати додаток з плеймаркета? щоб його туди розмістити - коштує грошей. я не хочу ризикувати власними грішми, ніхто не хоче. тому скачуємо наразі з тої адресі що є.я не являюсь учасником проекту, не знаходжуся в команді розробників (якщо їх так можна назвати), у мене нема причин як допомагати їм, так і бути учасником проекту. я не вмішуюсь в функціонал сайту, і не лізу в код (тому, що не маю доступу, і тому що не хочу його мати). єдина моя участь - логотип. зроблений з власної ініціативи. ви його бачите в мене в пабліку, і офіційного пабліку сторінки.для IOS і Windows додаток пишиться окремо, оскільки це різні мови програмування, тому якщо не від ентузіастів, то від команди "розробників" сайту додатки на ці платформи чекати не варто, ні зараз, ні найближчим часом, ні потім.Ц.Укр - платформа, зроблена на двигунці viiengine, офіційний сайт якої viiengine.ru

платформа стара як світ, як і версія, на якій розміщений цукр. оверлінкед - новіша версія цукру, з краденим шаблоном (зовнішнім виглядом і функціоналом), додача якого буде видаватися розробниками за нововведення і плюшки.дякуючи цьому двіжку абсолютно любий бажаючий вдома може зробити собі подібну соціальну мережу, маючи комп, інтернет, і зовнішню айпішку, яка в провайдера зараз коштує 50 грн на місяць.скрипт без ліцензії знаходиться у відкритому доступі вже взломаний і прокачений шаблонами, плагінами, і додатковими нововведеннями, до яких так привикли користувачі соцмереж.звісно скрипт далеко не ідеальний, структура шаблонів .tpl не дає зробити додаток аналогічний кейт мобайл наприклад, тому платформа або повинна реконструюватися з середини, або ж... або ж реконструюватися з середини, інакше просто не вийде.також ви можете прочитати в інтернеті про дірки в системі, можливі баги, і помилки, які були в попередніх версіях, на одній з яких стоїть цукр.перехід на іншу систему насправді нагадує простий апдейт, як то з віндовс 7 на віндовс 10, ви просто інсталювали в свій час одну систему на другу. тут все подібне - є база даних, вона від старої версії дещо відрізняється, але при певних ін'єкціях в неї вона робиться адаптивною, це значить що вона підійде під новий двигунець.на овері зараз стоїть крадений порізаний шаблон, у якому нема половини можливостей, щоб показати, що процес ніби то в роботі.на даний момент "розробники" ц.укр ніяк не зможуть дати спростування моїм словам, оскільки мною написане - мною досліджене. Укрфейс доречі теж знаходиться на скрипті того ж виробника.тепер щодо кількості людей на сайті. в базі даних є така можливість як поставити штучну кількість людей. якби на сайті дійсно знаходилось 300 тисяч осіб, він би був геть засраний інформацією, в пабліках би спілкувалися люди, а на офіційній сторінці було би кілька тисяч коментарів від різних людей, а не пару сотень від одних і тих же. в системі є опція для розробника, яка дозволяє заміною в базі кількох цифр збільшити для користувацького ока число учасників, таким чином можна зробити легко з тисячі сто тисяч, і так далі.я реєструвався на цьому сайті 2 роки тому, мій реєстраційний номер був 99000. майже 100 тисяч користувачів було до 17 05 2017. точніше це лише кількість реєстрацій. насправді статистика сайту зараз це лише хайп, який розробники піднімають, щоб збільшити популярність. цифру можна сміливо ділити на 30. а кількість онлайн користувачів на всі 100.

інформація надана для того, щоб користувач зміг відрізнити брехню від правди.

далі буде...

Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

ОНОВЛЕНИЙ ЦУКР ДО ВЕРСІЇ 1.0. завантажити можна за тим самим посиланням.

що нового?

розмір ультратонкий - 130 кілобайт замість попередніх 6 мегабайт!!!
окрім розміра додався фірмовий стиль, замість іконки хохлокота тепер логотип сайту, також при переході між сторінками буде логотипчик ))).

платформа тепер одразу запускається в зручному вигляді, зовнішній вигляд більше не глючить, став зручніший в користуванні.

тепер найголовніше: цукр... більше не входить через вк, якщо ви імпортували власні дані - входьте через логін і пароль (не як у браузері "імпорт даних з ВК").

я сподіваюсь ви розумієте чому так...

програма тепер одразу звертається безпосередньо до сервера, але має свій власний кеш, у попередній версії був вмонтований огризок сайту, для того щоб не підвантажувати постійно деякі дані зі сторінки, зараз у цьому нема потреби - сайт працює нормально, програма працює на тій самій швидкості, легко і невимушено :-)

ЗАВАНТАЖУЙ Ц.УКР ДЛЯ АНДРОІД ТУТ: http://turboblack.tk/cukr.apk
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

http://turboblack.tk/wondercms-2-0-bike-theme новый шаблон для WonderCMS

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

http://turboblack.ru/ Приветствую вас на странице, посвященной созданию мини-сайтов, и WonderCMS в частности. По чему именно она? Это один из наиболее интересных в интернете проектов, развивающийся все больше в сторону простоты, и качества. Если вы решили создать себе страничку, будь это визитка, сателлит, или посадочная страница (landing page), то вы попали по адресу. К слову - этот сайт тоже создан с помощью WonderCMS

про WONDER... CMS


движок ориентирован на минималистов, минималистические проекты, а так же на минимализм в программировании. автор показал нам, что малые формы тоже могут иметь большое содержимое.


естественно делать улучшения и усовершенствования вам никто не мешает, во благо развития проекта в целом.


я считаю, что большинство пользователей в мире пользуются толстыми скриптами с громоздкими плагинами, только по тому, что движки популярны, а не по тому что они качественные, и всем нравятся большие и мощные программы.


сейчас мало пользователей обращает внимание на графику, все больше обращают взор на содержимое. и вот что я еще скажу - содержимое должно соответствовать внешнему виду.


если у вас гламурный шаблон под многофункциональный, и популярный движок - это еще не означает что у вас крутой сайт. сайт это ваше продолжение, это вы в интернете.


зачем себя ассоциировать, если можно себя создать? http://turboblack.ru/
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі

завантажити Ц.УКР для андроїд

http://turboblack.tk/cukr.apk


http://turboblack.tk/cukor.apk тестова версія
зробив для власників мобілок версію для андроїд.

пізніше буде готова версія для UkrFace - бо поки вони зараз оновлюють свій сайт

встановлення - при завантаженні вам буде запропоновано зняти галочку "вста... новлювати програми з невідомих джерел", треба дозволити, далі - встановлюєте, після відкриття треба почекати так само як при вході на сайт, тобто програма в любому випадку робить те саме що і браузер, тільки адаптована під мобілки.

ну і власне - реєстрація. тестував на вхід через ВК - працює. зареєструвався без ВК - теж працює. так що пальот нармальний ))).
Показати більше...

   
   
 
 • поскаржитись
 • відповісти
приховати коментарі
Денис Даниленко на Yachudo.com
.pseudo-link, a { color: #0099FF; } .interestItem, .topPanel { background-color: #0099FF; } .topPanel__logo { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item_wide .sideMenu__item__icon, .loader_content .loader__in:after, .form .loader__in:after, .popUpContent .autoLoadContent .loader__in:after, .mainContent__item .autoLoadContent .loader__in:after/*, .noSideBar .topPanel .loader__in:after*/ { border-color: #0099FF; } .avatar_default { background-color: #0099FF; } .sideMenu__itemLink { background-color: #0099FF; } .sideMenu__item.active .sideMenu__itemLink { color: #0099FF; } .interestItemMin a:hover, .sideAvatar:hover + .sideUserName, .sideUserName:hover { color: #0099FF; } .discover_icon { background-color: #0099FF; } .discover_icon:after { border-color: #0099FF; } .dialogsListItem__bg { background-color: #0099FF; } .notificationItem__icon, .button, .button__icon { background-color: #0099FF; } .button:active:after { border-color: #0099FF; } .button:active { color: #0099FF; } .button_simple.active, .button_simple:hover, .button_simple:active { color: #0099FF; } .button_simple.active .button__icon, .flyout.active .button_simple .button__icon, .button_simple:hover .button__icon, .button_simple:active .button__icon { background-color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a, .flyout__dropdownMenu li span, .flyout__dropdownMenu li a { color: #0099FF; } .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active span:hover, .flyout__dropdownMenu.flyout__dropdownMenu_single:hover li.active a:hover, .flyout__dropdownMenu li.active span, .flyout__dropdownMenu li.active a, .flyout__dropdownMenu li span:hover, .flyout__dropdownMenu li a:hover { background-color: #0099FF; } .checkItem:hover .pseudoRadio, .checkItem:hover .pseudoCheckbox { border-color: #0099FF; } .checkItem:active .pseudoRadio, .checkItem:active .pseudoCheckbox { background-color: #0099FF; } .mainPage__name { color: #0099FF; } .settingsBgImg { background-color: #FFFFFF; } body { background-color:#FFFFFF; background-image:url(/photos/1891_1495314189_ivcwq4.jpg); background-attachment:fixed; background-repeat:repeat; }
   
Денис Даниленко
 
 • поскаржитись
© 2017 Yachudo.com Блог Про сайт
мова: Українська мова: English
 • Українська
 • English
Партнери: Smakoon.com
 
 
 
 
Зареєструйтесь чи виконайте вхід, щоб продовжити користування сайтом.